Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Windows 7

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Jei atidžiai įsiskaitysite, tai atrasite, kad Windows 7 išties yra ne kas kita, o Windows 6.1

Windows 7 - tokia istorinė Windows, kuri gera tuo, kad vis dar kažkaip palaiko 64 bitus ir matomai jau nustojo būti nelegalia, kai nelegaliai kopijuojama, nes legalios nėra, taip kad ir nelegali irgi jau nesigauna nelegali. Nors išties tai mes nežinom, nes gal jau ir nusišnekam.

Bene didžiausias šių laikų privalumas - sistema vis dar turi gerą Start mygtuką, dėl kurio yra patogi darbui, su ja vis dar dirba absoliuti dauguma netgi naujausių Windows programų, o kur naujausios nedirba, tai yra beveik naujausios, kurios tiek pat geros. Ir kartu šita OS visai greitai gali dirbti ant virtualizacijos ir netgi ant pilnos emuliacijos, jei tik kompas yra pakankamai naujas.

Kai nauji Windows vartotojai, besiskundžiantys, kaip blogai, kad Microsoft verčia pereiti nuo Windows 10 prie lėtos ir stabdančios Windows 11, pamato, kokiu greitumu dirba Windows 7, tai būna galima išgirsti labai įvairių ir didelių keiksmažodžių Microsoft atžvilgiu, o kai kurie būna, kad iš emocijų netgi išvis kalbos dovaną praranda ir tik baisiai šnypščia.

Išties tas Windows 7 operacinės sistemos greitumas dabartiniais laikais būna stebinantis, nors andai senovėje ji tokia neatrodė.

Taigi, stebėtinai greita ir gera OS, kai jau taip dabar. Tai jau rekomenduojame pabandyti naudoti. Ypač jei prireiks kokių nors x86 programų, skirtų Windows, o pas jus - kokia tai MacOS-X, dirbanti ant kokios tai Apple M ar kaip ten ta vadinasi nauja procesorių architektūra, kurią tenai Apple sau įsivedė. Kai dėl architektūros skirtumų virtualizacija neveikia, o reikia pilnavertės emuliacijos, tai tas skirtumas labai smarkiai suveikia.


Senesni duomenys apie Windows 7 iš tų laikų, kai ji dar buvo gyva

Windows 7 - taigi tokia Windows, gi kaip ir kitos - populiari, o gal ir visai netgi nebloga OS, nes visai netgi darbinga ir moka dirbti su 64 bitais, taip kad visai greita, jei ant kokio nors geresnio kompiuterio, nors ant kokio seno kledaro tai aišku geriau jau Windows XP turėt.

Štai dabar gi Windows 7 yra populiari labai, betgi jau jai ruošia pakaitalą ir stumia - Windows 8, kur matyt ir vėlei gausis toks pats feilas, kaip kadaise buvo jau, kai Microsoft visiems kišo Windows Vista, bet niekas tos nenorėjo ir pasiliko prie tos Windows XP. Ir tąsyk nepadėjo niekas, netgi grasinimai, kad nepardavinės ir nebus. Taip kad čia ir Windows 7 žada ilgai gyvuoti.

Upd. Windows įvykdė savo grasinimus ir nutraukė palaikymą Win XP versijai.

Upd. 2: Maikrosovtas 2020.7.14 nutraukė palaikymą ir Windows 7.