Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kava

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kava - gaivusis gėrimas, karštas, o kartais ir šaltas, pilnas kofeino, todėl mėgstamas įvairiausių buitinių narkomanų. Ne veltui dabar jau pagal priklausomybių klasifikaciją F koduose atskiru punktu yra išskiriama ir priklausomybė nuo kofeino. O kofeinas gi ne šiaip sau pavadinimą turi - o nuo "coffee" - t.y., nuo kavos.

Kava būna įvairių rūšių, įvairaus stiprumo, bet geriausiai - tai kokia nors arabika ir robusta, o kai išvirta - tai espresso ir paprasta. Bloga gi kava - americana, kuri pas mus netgi kaimiečiams jau neskani.

Pipedija kiekvienam linki ryte išgerti kavos puodelį, o gal ir du!

Kiekviename ofise šiais laikais priimta laikyti kokį nors Kavos aparatą - pas ką už centus, pas ką už dyką. Beja, Kava išsinešti šiais laikais ima populiarėti sparčiais tempais...


Kai kurie ekonomistai pagal pasaulines kavos kainas ir derlių apsprendžia ateitį, tai šiemet, lygtai, Kava brango nežymiai, o tai visai realu, kad be kavos daugybė žmonių pasineštų link kokių nors kvailysčių...

Dar sako, kad Kava - narkotikas, tai čia irgi kaip kam, nes tada ir Saldainiai - nuodas. Dar sako, kad Kava nemigdo, tai čia jau Antrakursiai žino, kad per sesijas tokia nesąmonė visai negalioja

Čia gal kam patiks Wallpaperis su Kava, tai Click here

Kava ir Žmonės:

  • O vat buvo tokia Renata Smailytė, tai išgarsino savo vardo Kavą su brendžiu ir pasieniečiais, tai labai skanu visiems atrodė, nors ta ir buvo su cukrumi. O vat tikri kavos žinovai sako, kad "Negalima kavos gadinti cukrumi, taip kaip meilės - vedybomis"
  • O dar buvo toks Onore de Balzakas, tai tas ne tik, kad visokias prancūziškas nesąmones mokiniams rašė, bet ir garsėjo savo pomėgiu nežmoniškai plempti kavą...
  • Dar būna kartais visokie programuotojai, tai tie būna įnikę kavą gerti tokiais kiekiais, kad be jos paskui negali dirbti. Tai tada atsiranda istorijos apie kokį nors kavos aparatą, kuris sugedo ir tada visa įmonė sustojo[1].


Tam tikros apeigos su kava:

  • Galima į kavą atsargiai, kad nepersimaišytų ir liktų ant paviršiaus, įpilti gryno spirito ir uždegti, tai sovietmečiu taip stebindavo svečius, kai degančius puodelius patiekdavo tamsoje, tai niekas nežinodavo, ką toliau su jais daryti. Dėmesio - čia didelis gaisro pavojus!
  • Kiekvieną rytą atėjus į darbą visuomet praskaidrės nuotaika, garsiai sušukus: "Kam kavos?". Turėkite omeny, kad jums teks ją ir virti.
  • Kai geria kavą ir rūko, tai sako: "Vinis į grabą ir lakas ant viršaus"
  • Kiti gi prigeria espresso ir tada užsirūko cigarą, tai ima visiems smirdėti. Tada aplinkiniai ima melstis - "blet, kad jis užspringtų su savo smarve..."
  • Dar b8na, kad sutuoktinis ar sutuoktinė ryte kavos išverda. Tai išties tik pirmus kartus tai būna romantika, o paskui jau, per miegus užuodus kavą, ateina tik viena mintis - "po galais, vėl reikia keltis į darbą"
Tai čia ryte bandėm kavos išsivirt, bet virdulys šūdinas, kinietiškas... Reiks nešti į garantinį...

Tai vat dėl visų tų gerųjų kavos savybių labai jums ją rekomenduojam! Galite su ja daryti ir visokias apeigas, ritualus irgi kitas nesąmones, galite tai kavai netgi ir melstis arba ją pasidėti po pagalve, kad ramintų, ar dar kažkokių nesąmonių prisigalvoti. Viskas jūsų malonumui, jūs tiktai pirkite.

Kavos rūšys - arabica ir robusta

Dar kava būna įvairių rūšių. Štai klasikinė kava - tai nuo arabų, todėl vadinasi arabika, tiesiai šviesiai. Tai šita yra toji, kuri skani ir visų mėgstama. Bet kadangi šitie kavamedžiai labai jautrūs ir išlepę, tai gera arabika kainuoja brangiai, jos auga mažai ir visi kaip nors ją bando atskiesti kokiu nors prastu šūdu.

Tuo tarpu robusta yra pigi, auga prastose vietose, tačiau yra visiškai neskani, smirdanti. Tai ją deda kaip pigų pakaitalą į kavą, bet nuo to kava įgauna specifišką buką, grubų, degintas padangas ir mėšlą primenantį smirdesį.

Užtat robusta labai pigi, ir kofeino turi dvigubai daugiau. Tai gerai padeginta, kad smirdesys sumažėtų, robusta dar būna dedama į espresso.


Kavos rūšys - skirtingi gėrimai

Čia jums mes papasakosime, o tiksliau, sąrašu pateiksime tipiškiausias įprastas mums visokias kavas, kad visi žinotumėte, kur kokia yra. Nes dabar visokia painiava kyla ir žmonės nežino, ką geria.

Čia kol kas tiek kavos gėrimo rūšių, gal ką praleidome, tai dar papildysime kažkaip. Visos kavos kiekvienam skoniui, taip kad rekomenduojame visiems pabandyti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.