Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kategorija:Narkotikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Visokie narkotikai kasdien sukelia užmarštį ir negandas begalėms visokių narkomanų, taip kad čionai jums daug pateiksim informacijos apie įvairias narkotikų rūšis, jų gamybą, vartojimą bei įvairias pasekmes.

Štai kartą pasakojo mums istoriją apie vieną narkomaną, kuris vartojo narkotikus ir gyveno kažkokioje kloakoje, vogdavo iš mašinų magelius ir taip užsidirbdavo pinigus.

Tai iki tol jis buvo geras ir doras mokinys mokykloje, bet pradėjo nuo alaus ir cigarečių, o paskui ir žolę ėmė rūkyt, o paskui dyleris įtikino, kad tablečių paragaut, o paskui ir kažkokių miltukų, o paskui ir heroino pabandė, o paskui ir baigėsi, kad viską iš namų išnešė, pardavė, o tada tapo prostitutu-peredasu, apsikrėtė triperiu ir AIDS, o paskui šaltą žiemos naktį slėpėsi kažkokioje laiptinėje. Tai žmonės iškvietė policiją, kuri nuvežė narkomaną į kažkokį narkologinį centrą.

Tai gydytojas, kuris narkomaną apžiūrinėjo, taip pasakė policininkams, jį atvežusiems:

- Kam jūs čia jį atvežėt? Nu, nurinksim nuo jo kirmėles ir utėles, apgydysim šunvotes, o paskui jis vėl išeis ir tik ilgiau kankinsis, tai gal geriau gal būtumėt išvežę jį į mišką, tai jis greičiau numirtų ir trumpiau kankintųsi.

Narkomanas į tai atsakė pritariančiu mykimu ir paklausė, ar daktaras neturi kokių nors vaistukų, kad dar vieną dozę galėtų susileist, nes labai reikia, o tada jau ir į mišką važiuot galėtų, kad numirt.

Policija juodo humoro nesuprato, gydytojai narkomaną truputį apgydė, išėjo jis savais keliais, o po pusantro mėnesio numirė nuo kraujo užkrėtimo toje pat narkologinėje įstaigoje. Jį atvežė tie patys policininkai. Kraujo užkrėtimą narkomanas gavo, besileisdamas purvinu švirkštu eilinę šyrkės dozę.