Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ABDF

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia po kiek laiko ima taip galūnės atrodyti pas placido vartotojus. Tai vadinasi audinių nekrozė, kai pirštai numiršta ir lieka vietoje jų tik kažkokie smirdančios mėsos gabalai.

ABDF arba Bromo-DragonFLY, dar vadinamas kartais Placid - chemiškai labai įdomus haliucinogenas, nes yra sudarytas taip, kad tuo pačiu metu primena ir visokius amfetaminus (turi fenamino žiedą), ir garsųjį LSD (su visu tuo gabalu, kuris atkartoja serotoniną). O kaip ir galima būtų tikėtis, poveikis - haliucinogeninis, o efektai - stebėtinai galingi.

Paskutiniu metu Bromo-DragonFLY smarkiai išplito, mat dėl naujoviškos formulės bei veiklių kiniečių buvo imtas tiekt į visą pasaulį anksčiau, nei antinarkotinės tarnybos susigaudė ir spėjo uždraust. Taip kad nors dalyje Europos dabar šitas daiktas jau uždraustas, daugelis jo spėjo pasibandyti dar tada, kai jis buvo kaip ir legalus. Tai tie, kas pasibandė, tai paskui neretai turėjo daug problemų.

Bromo-DragonFLY vartotojai nesunkiai atpažįstami iš kitų tarpo, nes kai tripai trunka dieną ar kelias, o dar ir su konvulsijom, tai žmonės neretai namuose tiek laiko neišbūna, o išlekia palakstyt po miestą. Dėl sutrikusios kraujotakos paprastai pajunta menamą karštį, nusimeta drabužius ir laksto pliki gatvėmis netgi žiemą. Aišku, tai tik palengvina visokių nekrozių atsiradimą dėl galūnių nušalimo.


Visokie ten Bromo DragonFLY efektai

Placidas vienok pasižymi labai aukštu toksiškumu, sunkesniais atvejais sukeldamas kraujagyslių spazmus ir panašius reiškinius, bent šiek tiek priartina įvairius psichonautus prie dezomorfino mėgėjų: pamėlusios galūnės, nekrozės, apmirę mėsos gabalai, o sunkiais atvejais ir gangrena - tai atkaklesnių pacido mėgėjų skiriamasis bruožas. Kitas įdomus dalykas, kad kelia ir konvulsijas, kas yra labai nemalonu, skausminga ir taip toliau, o be to baigiasi nekontroliuojamais vėmimais, viduriavimais ir labai tipiška mirtimi nuo uždusimo savo paties išvemtais ir įkvėptais vėmalais. Žodžiu, nepatariam.

Beje, tokius nekrotinius, konvulsinius ir taip toliau efektus kelia ir daugybė kitų lizergininės rūgšties darinių, todėl būna labai juokinga skaityti, kai kokie nors žurnalizdai ima ir parašo kur nors spaudoje, kad skalsės yra narkomanų valgomos ir panašiai. Jei narkomanai skalses valgytų, tai narkomanų jau seniai Lietuvoje nebūtų, nes visi būtų išmirę, nes tik vienas-kitas iš lizerginės rūgšties darinių duoda tripus, tačiau beveik visi sukelia įvairiarūšius spazmus, konvulsijas ir nekrozes. Dėl to skalsės nuo seno žinomos, kaip nuodas. Bet tai čia nenukrypkim nuo temos apie tuos visokius ABDF.

Čia tik pasakykim tiesiog, kad ABDF išties yra chemija, kuri yra platinama kaip pigus LSD ir DOB surogatas, skirtas visokių psichonautų apipisinėjimui, o kad tie psichonautai nusibaigs ar kaip gyvens be pirštukų, tai niekam neįdomu.


Narkotinis Bromo DragonFLY poveikis

O štai šitaip lieka, kai daktarai sutvarko tą ranką, kuri susinekrotizavo

Atkrypstant prie temos apie ABDF, čia turim pasakyt, kad juoba nepatartina to Bromo-DragonFLY vartoti dėl kokių nors esą įdomesnių savybių: savo duodamais tripais šis nelabai tesiskiria nuo DOB, tačiau duoda juntamą euforiją ir kai kuriuos kitus liekamuosius reiškinius, dėl kurių yra įtariamas sąryšiais su opioidų receptoriais. Kitaip tariant, ne tik tripus generuoja, bet ir ganėtinai juntamą abstinencijos sindromą, skatindamas vartoti save vėl ir vėl.

Bet gi dar įdomiau, kad ABDF duodami efektai yra labai, išskirtinai labai ilgi. Jie savo trukme netgi DOB pralenkia keleriopai. Viso tripo trukmė - vidutiniškai nuo 10 iki 30 valandų, sunkiais (perdozavimo) atvejais - netgi daugiau, kaip 100 valandų, kitaip tariant, 3-4 dienas. Tačiau įsivažiuoja tasai tripas dar lėčiau, todėl daugelis psichonautų užsimeta keleriopai didesnes dozes, nei reikia, o kokias pasekmes tos dozės duoda, tai jau aukščiau rašėm. Visokios ten nekrozės, traukuliai ir panašiai. Vienok, kaip kalbama, visgi pasitaiko atvejų, kai tuos traukulius išgyvenę veikėjai tripina netgi savaitę ar ilgiau.

Atsigavę nuo tripų, ABDF vartotojai paprastai nustemba, kad šiko ir myžo tiesiai po savimi, o taip pat ir tuo, kad yra leisgyviai nuo išsekimo ir troškulio. Vis dar apkvaitusios nuo haliucinogenų smegeninės reikalą paaiškina spėjimais, kad kelionė į kitą pasaulį buvo tikra. O kadangi ir atchodai nuo tokio tripo trunka labai ilgai (po truputį silpnėjantis preparato poveikis išlieka keletą dienų), psichonautus ilgai gliukina realybėje vis pastebimi ufonautai, keisti gyviai, nesuprantamai kintantys aplinkinių veidai ir taip toliau.

Išskirtinai ilga tripo trukmė ir vėliau švelniai su realybe susiliejantys postefektai žmogų ilgainiui įtikina, kad realybė yra nereali, o nerealybė - reali. Sutrikęs mąstymas išgimdo keistus paranoidinius paaiškinimus viskam, kam papuola, o rezultatas dažniausiai būna stabilus smegenų perkreipimas daugeliui metų. Ir visa tai - nuo pavienės dozės. Čia, aišku, reikia pasakyti, kad ir DOB panašių efektų duoda, tačiau visgi silpniau.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai gėrimai Vaifu