Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hašišas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kokybiškas ir tikras hašišas būna tiktai iš tų keistų valstybių, kaip koks Libanas, Iranas ar Indija, tai tokį visada būna galima atskirti pagal tai, kad jis tamsus ir toksai kietas, kad pirštais neįmanoma sutrupinti, o peiliu pjaustomas labai sunkiai. Nuotraukoje - persiško (iranietiško) hašišo gabaliukas.

Hašišas arba hašas (dar kartais vadinamas, kaip plastilinas) - populiarus Vakaruose, bet menkai žinomas Lietuvoje dalykas, išties gi tradiciniame pavidale - tiesiog kanapių žiedadulkės, persimaišiusios su visokiomis ten dervomis ir labai jau turtingos įvairių kanabinoidų bei šiaip THC. Kraštutiniu atveju, kai hašišas pasirodo per silpnas, kai kurie veikėjai ima vartoti hašišo aliejų, kuris irgi panašus, tik dar stipresnis...

Anksčiau dar būdavo ir anaša, kuri irgi išties yra tas pats hašišas, tiktai kad neretai dar ir su didesnėmis ar mažesnėmis opijaus priemaišomis. Ale tas būdavo tik sovietiniais laikais, kai nebuvo narkomanijos, o garsusis Čiujaus slėnis matyt buvo visai kitoje, paralelinėje Visatoje.

Yra labai daug įvairių hašišo rūšių, kurios skiriasi pagal tai, kur gamintos, vienok nuo seno visi žino, kad tikriausias hašišas yra gaminamas Indijoje, Pakistane, Libane ir Irane. Reikia turėt omeny, kad pagrindiniai hašišo tiekėjai - tai įvairūs islamistai, kaip kad Hesbollah, taip kad čia turėkite tai omeny.


Hašišo savybės, gamyba ir vartojimas

Hašišas būna gan įvairus savo išvaizda - spalva varijuoja nuo gana šviesios žalios ar rudos iki juodos, konsistencija - nuo labai kieto, primenančio kokį nors plastmasės gabaliuką ar sudžiūvusį saldainį guminuką iki trapios, primenančios vos ne kokius sausainius. Tikras hašišas - lipnus, tamsus ir gan kietas, nelyg smala. Visgi dažniausiai tai būna gan pusėtinai lipnus, gal kokį padžiūvusį hematogeną savo trapumu primenantis žemarūšis žalias daiktas, pagamintas iš kanapių atliekų. Visada hašišui būdingas kanapių kvapas, iš kurio hašą visada galima atskirti.

Tradiciniu būdu hašišas daromas paprastai - koks nors hašišo rinkėjas tiesiog patrina delnais kokios kanapės viršūnę - taip žiedadulkės su dervomis prilimpa prie rankų. Kelias viršūnes taip apdirbęs, rinkėjas patrina delnus ir iš tų purvo nuogramdų gaunasi toksai rutuliukas ar plonytė dešrelė, kuri metama į bliūdą. Taip po truputį rinkėjai ir prirenka bliūdus to hašišo, o paskui suspaudžia į plytas.

Rūkomas hašišas kartais kaip ir kokios kanapės, pasmulkinus ir pamaišius su tabaku, bet neretai ir paprasčiau - grynas. Rūkymo būdai gan įvairūs, bet paprastai gan primityvūs - bet kuriuo atveju tiesiog visokiomis kaitinamosiomis-išgarinamosiomis inhaliacijomis.


Visokie papildomi hašišo privalumai

Turi hašišas puikų visų dilerių vertinamą privalumą, kad gamybos metu į jį galima daugiau įvairesnių priemaišų pridėti, tai kaip kurie, žinodami, kad hašas visgi brangesnis dalykas, visaip pagudrauja - kartais į aną primaišoma būna ir kokių nors klijų, paprasčiausių miltų, šiaip smarkiai smulkintų kanapių ir taip toliau. Taip kad čia produktas būna labai įvairus. Tam, kad veiktų smarkiau, būna kartais įmaišoma ir kokios nors šyrkės ar dar ten kokios nors nesąmonės truputį, kad būtų geresni abstinenciniai efektai, o labiausiai gasdinančiais atvejais pasitaiko, kad ir PCP hašiše atrandama. Tai visokie netikėti priemaišų efektai pasitaiko neretai - ypač tokie, kur paskatina staigiai ir nevalingai pereiti prie kokio nors heroino.

Kartais būna ir atvirkščių variantų - koks nors dileris paima lietuviškos kanapės dėl kvapo, jas sumaišo su kokia nors cukraus pudra, miltais ir terpentinu, o paskui parduoda lengvatikiams, o tie tada rūko ir stebisi, kokio čia šūdo nusipirko. Nors turim pasakyti, kad dėl šūdo tai čia reikia suprasti ne perkeltine, o tiesiogine prasme, nes kaip sako gandai, JAV getuose gyvenantys negrai labai neretai hašišą su savo pačių šūdu permaišo, o paskui parduoda patikliems narkomanams. Tai gal taip ir reikia.

Reikia pasakyti, kad nors kadaise hašas buvo laikomas natūraliu produktu, šiuo metu rinkoje aptikti natūralaus hašišo jau darosi sunku. Dažniausiai tai būna paprastas reikalas - kai kurie fabrikėliai gamina dirbtinį hašišą panašiai, kaip ir kokį padirbtą maistą, nes tai pigu ir efektyvu. Vieni gamina, jau pridėdami ir žolės kvapą turinčių aromatizatorių, o kiti į jau paruoštą prideda kokio nors sintetinio THC ir paskui parduoda, kaip natūralų esą. Aišku, dar dažniau būna netgi ne THC pridedama, o išvis neaiškių junginių, tinkamų rūkymui ir duodančių nenumatytų pasekmių, tačiau dar neįtrauktų į uždraustus. Būna ir kokio nors fentanilo ir panašių sintetikų.

Gi pačiu geriausiu atveju visgi pasitaikys ne tiek tikras hašišas, kiek visokia marmalynė, gaminama iš smulkintų kanapių, visokių priedų ir per acetoną gauto tų pačių kanapių ekstrakto. Taip kad irgi jau chemija kažkokia, o ne žiedadulkės visai.


Kiti visokie kratiniai apie hašišą

Tai gal štai dėl to hašišas ir yra mažiau populiarus, nei žolė, nes daugelis žolininkų, ne kartą susidūrę su visokiais dilerių triukais, o ir matę daugelį triukų ant savo draugų, pasidaro labai įtarūs ir nenori prasidėti su neaiškiais dalykais, nuo kurių nelabai aiškiai gali baigtis. Tai čia sveikas atsargumas, kuris visiškai suprantamas.

Taip kad ir pasakoti čia gal nelabai apie ką ir yra daugiau. Na gal nebent jau visai bukiems paprasčiau dar galim pasakyti: hašišas yra kaip marichuana, tik labai jau koncentruotas, todėl kokius 10 kartų stipriau veikiantis, o dažniausiai - visiškai falsifikuotas. Ir kartais su labai blogais narkotikais. Todėl geriau nevartokit.

O ir šiaip visokia žolė ilgainiui visgi duoda tokių savotiškų lyrinių nukrypimų, kuriuos dažniausiai žolininkai neigia, bet jau kai žmogus kasdien apsirūkinėja, tai nieko čia ir nepaneigsi, net jei ir labai jis koks nors būtų taikus ir dvasingas rastamanas.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu