Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bananadinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Teikia džiaugsmą, teikia malonumą - jokio pripratimo ir geriausia kokybė, kuria visi gali pasitikėti - tai bananadinas.

Bananadinas - augalo Musa acuminata arba Musa balbisiana vaisių žievės ekstrakto pagrindinis alkaloidas, turintis narkotinį poveikį. Liaudiškai tai vadinamas tiesiog banano žievės ekstraktas (lot. bananadine) arba chemiškai bananaheksapirimidinas (dar žinomas, kaip bananadinas) - tai gi puikus narkotikas, tik menkai kam žinomas - o sukelia ir kaifą, ir haliūnikus, ir jokių lomkių!

Pagal poveikio pobūdį bananadinas priskiriamas atipiniams opioidams (veikia teta-opioidinius receptorius) ir psichodelikams (veikia serotonino apykaitą) - sukelia euforiją, aplinkos suvokimo pokyčius, didelėmis dozėmis - haliucinacijas (tripus). Turi stiprų stimuliacinį poveikį, artimą metamfetaminui.


Bananadino paruošimas ir vartojimas

Banano žievės vidinėje pusėje yra gana nemažas kiekis bananaheksapirimidino (bananadino) grupės cheminių junginių (bananadinas, bananadihidropiridinas, bananaetilpiridinas, metoksibananadinas, diacetilbananadinas, dimetilbananadinas ir kt.), artimų pagal poveikį metamfetaminui, LSD ir tetrahidrokanabinoliui.

Bananadino grupės junginių jų nėra paties banano vaisiuje. Psichoaktyvių junginių išskyrimui reikia išskusti banano žievės vidinę pusę ir išdžiovinti - faktiškai, gauta rupi masė ir yra duotasis ekstraktas. Aktyvių medžiagų koncentracija nėra didelė, todėl vartojimas, norint rezultato - 100g/dozei perorališkai (valgant ar geriant mišinį su vandeniu) arba 10-20g/dozei inhaliaciniu būdu (rūkant).

Vartojant inhaliaciniu būdu, pakili būsena su regėjimo ir suvokimo pokyčiais prasideda 10-15 minučių bėgyje, trunka 10-20 minučių. Vartojant perorališkai, pakili būsena su regėjimo ir suvokimo pokyčiais prasideda 2-3 valandų bėgyje, trunka 1-2 valandas.

Skirtingai nuo kitų narkotikų, bananadinas nesukelia pripratimo ir narkomanijos, todėl rekomenduojame - tai žymiai saugiau ir daug mažiau pavojinga!

Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu