Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Meskalinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Meskalinas - vienas iš paties Carlos Castaneda bandytų haliucinogenų, katrų apsirijęs, tasai lakstė laukais ir bandė išdulkinti kažkokių indėnų sarginį šunį, nuo ko tas šuva taip peršiko, kad paskui bėgo inkšdamas slėptis, o indėnai labai stebėjosi, kad tas baltaodis visai nudurnėjo, kaktusų privalgęs, nes žaidė su šuniu keistą žaidimą - kuris kurį labiau apmyš.

Savo sandara meskalinas yra vienas iš fenilaminų, kitaip tariant, ganėtinai primena įvairius amfetaminus. Skiriasi visgi efektais: nepasižymi tokiu stipriu stimuliuojančiu poveikiu, tačiau sukelia haliucinacines psichozes, kurių stiprumas gali lygintis su tomis, kurios kyla nuo LSD.

Meskalino keliamos haliucinacijos pasižymi ganėtinu specifiškumu: jos yra didesne dalimi primenančios vizualinius realybės iškraipymus, kurie kartais pasiekia tokį lygį, kad jau realybės išvis ima niekuo nebeprimint. Pavartoję meskalino, žmonės pradeda matyti didelius erdvinius išklaipymus, visiškai sutrinka atstumų pojūtis, žmonių veidai ima darytis plokšti, kubistiniai, atsiranda vaivorykštinis švytėjimas aplink įvairius objektus. Sunkesniais atvejais švytėjimas ir matomi vaizdai pereina į kaleidoskopinę, fraktalinę formą: apsisvaiginusiam žmogui ima atrodyti, kad viskas byra ir atsikartoja į visas puses, o pasaulis iš mažų gabaliukų ima sudaryti kažkokias sudėtingas atsikartojančias ir judančias struktūras. Esant didelėms dozėms, aplinkos suvokimas sutrinka tiek, kad žmogus ima aplinką suvokti, kaip visišką spalvotų taškų, dėmių ir geometrinių figūrų kratinį.

Daugeliu atvejų pacientai prisimena tik dalį savo elgesio, aplinkos rišliai nesuvokia. Būdinga, kad vėliau nelieka prisiminimų apie neadekvatų elgesį, pvz., lakstymą be drabužių, tuštinimąsi viešose vietose ir pan..

Visu intoksikacijos metu būdingas stiprus paciento sužadinimas, primenantis tą, kuris būna nuo kokaino ar metamfetamino. Sužadinimo metu pacientą kamuoja pykinimas, būdingas vėmimas, tačiau paties paciento šie reiškiniai dažnai nepriimami, kaip nemalonūs. Kai kurie pacientai pasakoja, kaip vėmimas išties buvo susiliejimas su pasauliu, kur iš burnos sklindančios žaižaruojančios energijos lašeliai apjungė jį su aplinka ir jis pajuto meditacinį pakylėjimą.

Būdinga, kad meskalino vartotojams gana greitai vystosi tolerancija ir reikia vis didesnių dozių. Po pavartojimo būna tipiškos amfetamininio pobūdžio pagirios - pacientus kamuoja silpnumas, skausmai, nuovargis. Perdozavimai gana dažni, gydymas analogiškas amfetaminų perdozavimui.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu