Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vaifu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 800px-Flag of Europe.svg.png  Šis straipsnis atitinka Europos Sąjungos reikalavimus.
Straipsnio rašymui, administravimui, autorių atlyginimams ir vakarėliams naudojamos Europos Sąjungos fondų lėšos.
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Rem, bene populiari vaifu. Berods ne lolė.

Noriu mamytės! Noriu pienelio! Noriu, kad mane laikytų! Kad mane paguostų!“ - Denis Preigeris iš PragerU.[1]

Vaifu (kilęs iš sujaponinto angliško žodžio wife, reiškiantį žmona) yra visokios išgalvotos bobos, įprastai nupieštos anime stiliuje, su kuriomis nori poruotis itin raguoti (angl. horny) ar lytiškai susirūpine vyriškosios lyties atstovai. Vaifos būna visokiausios, ar ten dideliais melionais, didele šikna, ar ten gal jos labai raumeningos, kaip Arnoldas Švarcnegeris savo šlovės laikais, ar gal jos net išvis yra furės. Trumpai tariant, jos turį požymių, sukeliančių erekciją menkystoms, nesuprantantiems, kad jų simpatija nėra reali. Vyriškos vaifų versijos vadinamos „Husbando”, nors šis terminas nėra toks populiarus. Vaifos dažnai būna visokių fetišizmusų aukomis, o liurbius, kurie smaukiasi nuo šitų osobų vadinami vybais (angl. Weeboo).

Vybas.

Nors toks dalykas, kaip vaifės ir husbandai egzistavo visada, patys terminai atsirado gan neseniai, 21-ame amžiuje ir gavo savo populiarumą antrame dešimtmetije. Nors dažnai šitie daiktavardžiai yra naudojami neironiškai, dažniausiai juos naudoja kad šaipytis iš raguotų imbicilų, net jei tie juokdariai patys ir yra raguoti imbicilai. Kaip sakoma „Kas pasako, tas ant savęs pasisako.“

Neimkite pavyzdžio iš šio Pipedijos straipsnio. Žodis „Vaifu“ nėra linksniuojamas, bet šitame straipsnije šitas faktas yra labai dažnai ignoruojamas dėl vieno ar daugiau redaktorių nenoro normaliai, žmoniškai rašyti.

Etimologija ir linksniavimas

Jei žodžiai vaifu ir husbando skamba kažkaip pažįstamai, tai tam yra priežastis. Mat abu japoniški terminai buvo paskolinti iš anglų kalbos. Pirmas skolinys waifu (ワイフ) reiškia žmoną, o antras, husbando (ハズバンド), vyrą. Žodis weeboo kyla iš sujaponinto weeb, reiškianti žliumbiką ar menkystą.

Tikrai oficijalus linksniavimas pagal Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, pateikiamas ir vienaskaitoje, ir daugiskaitoje, o taip pat ir su visais linksniais.

Vaifu vienaskaitų ir daugiskaitų linksnių lenta
Linksnis Vienaskaita Daugiskaita
Vardininkas Vaifa, husbandas, vybas Vaifos, husbandai, vybai
Kilmininkas Vaifos, husbando, vybo Vaifų, husbandų, vybų
Naudininkas Vaifai, husbandui, vybui Vaifoms, husbandams, vybams
Galininkas Vaifą, husbandą, vybą Vaifas, husbandus, vybus
Įnagininkas Vaifa, husbandu, vybu Vaifomis, husbandais, vybais
Vietininkas Vaifoje, husbande, vybe Vaifuose, husbanduose, vybuose
Šauksmininkas Vaife, husbande, e tu Vaifės, husbandėliai, vybėnai

Tipai

Nors vaifos yra skyriamos pagal tipus, svarbu žinoti tai, kad tai yra tik labai apibendrinti tipai, nes dažniausiai būna šių tipų kombinacijos. Pavyzdžiui: Kokia nors vaifa gali būti smurtaujanti, bet taip pat gali būti fure irba lole. Čia kaip pasjanso kortas dėt, maždaug.

Tradicinės vaifos

Tradicinės vaifu yra moterys, įprastai baltos ar azijietiškos ir heteroseksualios, nupieštos anime stilistikoje. Jos tipiškai atrodo labai mielai, yra drovios ir daro kvailus dalykus. Tai sukelia bernaičiams stajaką, nes jie nori dominuoti silpnas moteris, nes normalios realiame gyvenima jiems niekada neduotų. Dažniausiai, tokios vaifos būna silpnavalės ir egzistuoja tik dėl seksualinių kūrėjų fantazijų. Tokių vaifiukių pavyzdžiu yra Rem iš kažkokio ten animio, nes ji tipo tokia drovi ir silpna. Matos tasai prakeiktas seksizmusas!

Dominuojančios vaifos

Zaria, personažas iš Overdročio.

Dominuojančios vaifos yra mažiau populiarios, nei paprastos, tačiau yra nemažiau mylimos. Tokios vaifos būna labai raumeningos, arba itin stipro charakterio. Žmonės, kurie nori su jomis poruotis, dažniausiai būna ne pačios geriausios fizinės būklės, nors būna ir raumeningų vyrūkų, kuriems patinka dominuojančiosios. Jie tradiciškai nori, kad jos būtų jų mamos. Dibilams taip pat patinka, kai dominomoterys smarkiai prakaituoja. Tokių vaifų pavizdžiu galima skaityti Zarią iš Overdročio. Šita raumeminga rusė su pūška yra mylima žaidimo fandome.

Smurtaujančios vaifos

Va tokia va toji Vriska, padla.

Dominuojančių vaifų potipis. Kai kuriems ant tiek patinka dominuojančios moterys, kad jie neturi nieko prieš to, kad jos smurtautų. Jie gali fantazuoti, kaip tokios vaifos su jais elgiasi kaip su vergais, ar vabzdžiais, arba kaip jos išvis juos muša ar net smarkiai sužaloja. Žmonės su smurtaujančiom vaifom dažnai būna gigantofilais arba varpos ir kapšelio kankinimo mėgėjais. Iš tokių submisyvių mazochistų įprastai juokiasi visas internetas. Tiesą pasakius, nelabai juokinga. Tokių smurtaujančių vaifų pavyzdys galėtų būti Vriska iš „Namie Užstrigusių“ (angl. Homestuck).

Psichopatės vaifos

ENA, pakvaišus vaifa.

Šitokios vaifos yra skirtos tiems, kurie nesiklausė šventosios taisyklės: „Nekišk pimpalą pasiutuosna“ (angl. "Don't stick your dick in crazy"). Šeip, vaifų psichopačių yra daug, tačiau jas nereikia maišyti su smurtaujančiom vaifom, nes abu yra visgi skirtingi dalykai. Jei smurtaujančiosios yra tiesiog radikalesnė irba agresyvesnė dominuojančių vaifų stadija, psichopatkės dažniausiai būna submisyvios. Jos dažnai rizikuoja ir išdarynėja visokiausias nesąmones, pakliūdamos į net mirtingas situacijas, dažniausiai su vienu ar keliais kompanjonais. Tačiau reikia žinoti tai, kad jos čia netyčia. Jos taip pat dažniausiai būna tos, kurios sprendžia problemas, kurias pačios ir sukūrė. Pavyzdžių nebus, apsieisi.

Spąstai

Feliksas, dažnai sutinkamas „spąstų“ tipo pavyzdys. Yra kai kurių husbando.

Bene populiarus ar ten vaifu, ar husbando tipas yra spąstai - vyriškos lyties atstovai, kurie dėvi moteriškus rūbus ir elgiasi mergaitiškai. Jų egzistavimas yra kaip seksualinio, taip ir humoristinio charakterio. Dažnai galima pamatyti bet kurioje spąstus turinčioje animėje, kaip heteroseksualinis vyras įsimyli spąsta, bet poto sužino, kad tasai yra vyras ir pradeda rėkt. Nors dauguma raguotų vyrų yra heteroseksualai, arba nepydarai, jie vis tiek nori poruotis su turinčiu pimpalą spąstu. Spąstai buvo labiausiai populiarūs antro dešimtmečio vidury, tačiau lėtai pradėjo netekti tojo populiarumo.

Lolės

Standartinė lolė. Šių bjaurybių fanai dažnai būna fašistai.
Sprogstančioji lolė Megumin.

Tarp itin nesveiko proto žmonių, kai kurios lolės irgi tampa vaifomis. Kas nežino, lolė yra suaugęs žmogus su nepilnamečio, tipiškai vaiko, kūno sandara ar galvosena. Arba yra tiesiog paprasti, nepilno amžiaus vaikaičiai. Tokie veikėjai gali būti nuo aštuoniolikos iki milijardo metų. Savaime suprantama, kad čia tiesiog užmaskuota pedofilija ir kad tiems idijotams reikėtų pasišnekučiuoti su Drąsiu Kedžium. Dėl lolių būna visokiausių maišalynių, nes kartais būna taip, kad koksai personažas yra gan mažo ūgio, nu tiesiog gnomas, trumpai tariant, ir durneliai mano, kad jis yra lolė, nors lolės yra grynai kūdikio sandaros, tuomet kaip gnomai yra tiesiog gnomai. Nemaišykite! Jeigu nykštukė kokia turi žopą ir papus, tai nėra lolė! Kartojama! Nėra! Nežiūrint į tai, kad čia akivaizdu kažkam tiesiog užsinorėjo papaišyti mažus vaikučius, net vemt noris, internetas kažkaip prieš tai kovot nenori, nors ir žino, kad čia kažkokia labai nesveika nesveikata vyksta. Kaip jau buvo pasakyta, reikia grąžinti Drąsių Kedį, kitaip čia visas internetas greit pavirs į snarglių pornografijos galeriją.

Furės

Mei Borovski, dažnai vadinama furių vaifu.
Luna is „Velniško boso“. Vien tik jos egzistencija verčia milijonus zoofilų smaukytis septynis su puse kartų į dieną. Itin populiari furių vaifa.

Taip pat negalima nepaminėti fures, kurios irgi dažnai būna vadinamos vaifomis. Dauguma sako, kad mylėti humanoidinius gyvūnūs nėra zoofilija (ane ane) ir kad realūs gyvūnai jiems neįdomūs. Dažniausiai, tarp furių vaifomis tampa lapės, vilkai ar kiti plėšrūnai, tačiau kartais galima pamatyti ir žolėdžius pydarus... oj... padarus turima omeny. Furės gali turėti tokias pat charakteristikas, kaip ir kiti jau pamynėti tipai, skirtumas tik tame, kad jos būna visokiausių gyvūnų rūšių: nuo kažkokios lapės iki lėktuvo. Furiai yra kelių stadijų, maždaug kaip koks diabetas ar vėžys. Yra furiai, kurie praktiškai identiški žmonėms, bet pavyzdžiui turi katės ausis ar uodegėlę. Yra jau plaukuoti ir su labiau ištemptais snukiais. Toliau jau ir pėdos keičias į letenas. Taip toliau ir toliau, kol tos Černobylio išgamos nevaikščios ant keturių savo kojų ir nebus pilnai nuogi. Sakot, nedomina jus realūs gyvūnai, ką? Nu nu.

Poniai

Bronis vardu Bronius Arkliauskas.

Nežiūrint į tai, kad šitie padarai, vadinami broniais, kuriems stajakas no kalbančių ponių iš 2010-tų mūltiko „Mani Mažasės Pons“ turėtų būt skaitomi, kaip furiai, daugelis ponių grūpuotėje savęs tokiais nelaiko. Tokie nevėkšlos save vadinia „broniais“ arba „pegasų sesėmis“. Nors mūltikas ir skirtas kūdikėms, didelis procentas žiūrovų buvo suaugę vyrai, gyvenantys su tėvais. Šlykštu! Jų vaifomis dažnai būna Drovutė (angl. Fluttershy) ir Vaivorikštė (angl. Rainbowdash). Čia jau visai kažkokia keista zoofilijos stadija, nes tie poniai tipo moka kalbėt ir kartais net dėvi rūbus, bet vis dar vaikšto ant keturių savo kojų. Laimė, kad serijalas pasibaigė ir broniai visi išmirė.

Ateivės ir monstrės

Nedažnai galima sutikt kokias nors žalias bobas su čiuptuvais, ar šeip žalias bobas. Kažkodėl jos irgi sukelia masinę erekciją kai kuriems asmenims, kurie, matyt, norėtų pasigauti 50 visokiausių venerinių ligų nuo lytinio kontakto su šiais padarais ir mirti nuo pasiutligės kokios. Tokiems asmenims ir Ktulhu pasirodys karšta pūpyte. Ateiviai, mutantai, šeip kokie demonai ir net ketvirtojo matmens šizofrenijos. Viską tai mūsų raguoti bičiuliai nori išpist ir perpist.

Įžymybės

Nors įžymybės yra realios, o ne išgalvotos, jos irgi būna kai kurių vadinamos vaifomis ar husbandais. Dažnai tai būna foto modeliai ar aktoriai kaip Megan Foks ar Kim Kardašjan. Dibilai, kurie yra itin sudominti tokiais žmonėmis kartais gali net pirkti žmogaus ūgio pagalves, ant kurių pavaizduotos tos įžymybės. Retai, bet būna tokie momentai, kada raguotas fanas pagrobia arba kitaip grąsina savo simpatijomis. Lietuvoje, iš žinomų vaifų yra Vaidotas Grincevičius, Gitanas Nausėda ir mano klasiokas Paulius.

Husbandai

Kaip jau mynėta, husbandai yra vyriškoji vaifų versija ir labiausiai paveikia merginas. Husbandai yra skirtingi nuo vaifių tuom, kad dažniausiai būna dominuojantys ir raumeningi pacūkai, kurių raumenukus mergužėlės taip nori pačiupinėt. Aišku, tarb husbandų mylėtojų būna ir homksiksualistai. Jie nėra tokie populiarūs, nes daugelis nevykėlių, žiūrinčių mūltikus, nėra bobos, tačiau jų vis tiek yra daug ir, kaip ir vaifos, yra skirtingų rūšių ir belen kokio dar bybio. Koks nors drutas dibilas Gastonas iš „Gražuolės ir Pabaisos“, arba tvinkas vampyras Alukardas iš „Kaslvanijos“. Jų nors šikna valgyk.

Žinomos anime vaifos

Čia nėra pilnas sąrašas, o tiesiog populiarūs pavyzdžiai. Jei nori pilno vaifų sąrašo, eik pasigūglink. Ne Pipedijos bėdos.

Kalnų ponia

Gražioji Ponia kalva.

Ju Takejama, labiau žinoma kaip kalnų ponia, ar Ponia kalva (angl. Mount Lady) yra labai populiari tarp gigantofilų ir šiknų mėgėjų superherojinė, kylanti iš mangos ir anime „Mano didvyrių akademija“. Nors įprastai jos ūgis yra 162cm, ji gali pasididinti net iki 20 su biškiu metrų ūgio, todėl ir pavadinta kalnų ponia. Populiari ne tik tarp simpų internete, bet ir tarp daugelio serijalo ir mangos gyventojų. Dažnai galima pamatyti, kaip ją gigantiškoje formoje fotografuoja tauta, ko ji nėra prieš, nes jai labai patinka dėmėsys. Kalnų ponia nėra lolė, ačiū Dievui! Nežiūrint į savo labai didelį populiarumą, Kalnų ponia yra antrinis, jei ne trijinis personažas mangoje ir animėje ir neturi labai daug charakterio ar tiesiog laiko ekrane, bet visiems to kažkaip užtenka.

Asuka Soriju

Asuka, lolė.

Asuka yra labai populiari animės „Evangelijonas“ personažė su sprogstamu charakteriu. Yra turbūt mylimiausia pedofilų vaifa, nes jai tik 14. Nors ir yra kažkokia penktokė, ji valdo milžinišką robotą ir kovoja su visokiais monstrais. Begėdžiai labai dažnai piešia itin nepadorius dalykus su šiuo vaiku, tačiau juos niekas net nebando sustabdyt. Nebando greičiausiai dėl to,kad niekas net nežiūrėjo Evangelijono išskyrūs jau visai praradusius gyvenimą nerdus ir mėmes ir nežino, kad jinai yra nepilnametė. Jei pamatysite žmogų, kuris savo galerijoje turi šį personažą, maloniai paaiškinkite jam, kad taip negalima.

Misa Amanė

Debilė.

Misa Kamanė yra tokia labai nervinanti mergina iš „Mirties Užrašų“. Šita labai neprotinga blondinė mėgdavo padėti serijalo kirai Laitui Jagamiui. Nors ji daugelius labai nervina, yra mažuma debilų, ar tais paauglių, ar tais jaunų suaugusių, kuriems ji neironiškai patinka. Yra viena iš daugelio personažų, kuriems norisi trenkt į galvą. Net patsai Laitas kartą pasakė, kad norėtų jai kirstelt vieną tokį gerą. Kaip džiūgu, kad mangoje ir animėje Misa mirė. Ačiū Dievui!

Žinomos ne anime vaifos

Čia nėra pilnas sąrašas, o tiesiog populiarūs pavyzdžiai. Jei nori pilno vaifų sąrašo, eik pasigūglink. Ne Pipedijos bėdos.

Eipril O'Nyl

Eipril yra viena žinomiausių vaifu Amerikoje.

Eipril, o būtent jos originali versija iš 1987-ųjų mūltiko apie vėžliukus nindzes, yra ko gero žinomiausia vaifu Amerikoje. Nuo pat vaikystės, daugumai fanų labai patiko jos figūrą ir jos apranga, nors ji net neturėjo charakterio. Ši versija yra vienintelė skaitoma kaip vaifu, visos kitos, įskaitant 2003-ių (nors kai kurie sako, kad 2003-ių Eipril visai nieko) ir 2012-tų vėžliukų serijalų laikoma nekaršta. Ironiškai, jos filmo versiją taip pat nėra laikoma karšta, nežiūrint į tai, kad jos aktorė, Megan Foks, yra modelė ir daugelio praeito dešimtmečio spermos laikytojų svajone. Taip pat, kaip ir jos prototipas, neturi charakterio.

Mardžė Simpson

Tuberkuliozės auka.

Mardžė yra gan populiari vaifu iš Jungtinių JAV Valstijų. Daugumos veikėjų buvo aprašyta kaip graži in net karšta. Nežiūrint į jos tuberkuliozės spalvos odą ir penkiasdešimtmečio rūkaliaus balsą, Mardžė Simpson užstrigo daugumos fanų galvose kaip karštoji pūpytė. Ji net kelis kartus buvo žurnalo PlayBoy viršelije. Greičiausiai didžiausio populiarumo gavo po epizodo, kur ji tapo policininkę, nes būtent teb buvo aiškiai parodyta, kokia stipri toji Mardžė Simpson yra. Nors kiaule jau senai nedirba, šeimos mamutė vis dar sugeba kitiems duot dabar ar paskui.

Elastinė mergina

„Duot pizdy?“

Elastinė mergina iš „Nerealiųjų” yra viena superherojų su guminėm galiom. Ši triejų vaikų mamytė yra viena žinomiausių Pixar filmų personažų, ne tik dėl savo charakterio, bet ir dėl jos figūros. Nežinia, kam norėtusi išprievartauti guminę bobą, bet kažkam matyt norisi. Yra net scena, kur ji žiūri į veidrodi ir mato, kokia jos stora subinė, nuo kurios fanai klyko penkis metus ir prispermino šešias gatves.

Starfajer ir Reiven

Du populiariausi jaunųjų titanų personažai: ateivė Starfajer ir pusiau demonė Reiven. Abidvi yra lolės, nes joms milijardai metų, bet atrodo ir elgiasi kaip paaugliai. Nors vaikučius ir paauglius galima suprast, tačiau suaugusius, kuriems vis dar stovi nuo šitų dviejų nesuprasi niekada. Šeip, tokių vaifų yra labai daug. Žmonės, kurie tampa suagusiais, vis dar nori poruotis su vis dar nepilnamečiais veikėjais. Liūdna? Liūdna.

Sriegutė

Itin šiūrpus kultas. Paveikslėlije pavaizduota Sriegutė, nors, tiesą pasakius, atrodo labiau kaip šaiba, kurią katik mečiau.

Sriegutė yra pelė mechanikė iš Čipo ir Deilo serijalo. Būvo gelbėtojų komandos genije, kuri konstruodavo viską, nuo kokio nors arbaleto iki balioninio lėktuvo. Ji būdavk tiesiog miela ir protinga, tačiau neturėdavo daugiau charakterio, nes dažniausiai būdavo antrinis veikėjas. Nors ir yra tiesiog maža pelė, į kurią be to yra jau įsimylėję Čipas ir Deilas, kai kurie nuo pat vaikystės nori ją išpist perpus. Rusijoje net egzistuoja religija, dievinanti Sriegutę. Čia jau ne tiesiog kažkoks sutrikimas, čia jau grynai klinika. Karantinas net.

Alsina Dimitreskaitė

Mamytė.

Alsina iš žaidimų serijos „Gyventojas Blogis“, o būten jos aštuntosios dalies „Gyventojas Blogis 8: Kaimas“, yra tokia milžiniška, vos ne triejų mietrų ūgio vampirė ir viena žaidimo antagonistų. Taip taip, dar viena gigantofilų dominuojanti numylėtinė. Ji yra itin seksistiška mutantė, gyvenanti pilyje kartu su savo triejom dukrom. Kaip jau mynėta, yra vampirė ir mėgsta gerti vyrų kraujuko, o moterys jai tarnaudavo. Žaidimo protagonistą vysis vieną ketvirtį žaidimo, po pilį. Internete tapo iškart populiari ne tik dėl savo milžiniško ūgio, bet ir dėl jos labai moteriškos vygūros, gražios aprangos ir labai dominuojančio charakterio. Daugelis nori, kad ji būtų jų mamyte, norėtų kad ji ant jų užmintų, atsisėstų ar gal net išgertų jų kraują kaip kokį „Vita Tigro“ sūlčių pakelį.

Priežastys ir gydimas

Taip atrodo tipiškas vaifų berniukas. Kaip jūs matote, tokie žmonės yra lolifanai ir nacionalsocialistai ar fašistai. Saugokyte save ir aplinkinius nuo šitų.

Dažniausiai, berniukai įsimyli į nupieštas merginas dėl to, kad negali susirasti sau realių pūpyčių. Dėl savo kompleksų ir seksizmo, jie randa seksualinių partnerių tuose išgalvotuose mergiuotėse. Dažniausios vaifu charakteristikos būna: silpnumas, femeniniškumas (moteriškumas), smalsumas. Būtent tai privilioja tuos nevykelius, nes jie, būdami paaugliais ar suaugusiais vaikais su kompleksais, nori dominuoti nors kažką.

Taip pat būna ir atvirkščiai. Norintys būti dominuotais įsimyli į netipiškai stipro charakterio ar fizinių pajėgų moteriškes. Dažniausiai, tokie „žmonės” nori būti įvaikintais vaifu, kad jos būtų jų „mamytėmis”, kad laikytų ir maitintų pienu. Aiškiai matomas dėmėsio trūkūmas tų invalidų vaikystėse.

Dėja, tačiau tokiems lochams gydimas nėra skiriamas. Maksimaliai, ką jiems gali patarti kokie nors psichologai, ar tiesiog normaliai mąstantys žmonės, tai kad jų taip vadinamos „vaifos“ nėra tikros ir niekada nebus. Ir kad net, jei jos egzistuotų, niekada tiems iškrypėliams neduotų.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu