Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zoofilija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Homoseksualūs zoofiliniai santykiai. Kadangi vienas iš partnerių persirengęs regbio žaidėju, tai galima laikyti ir fetišistiniais santykiais.

Zoofilija - tai seksas su gyvūnais, neretai kažkokių propagandos skleidėjų lyginama su homoseksualizmu.

Tai čia Pipedija nori užtikrintai pareikšti, kad zoofilija nėra homoseksualizmas ir jos lyginimas su homoseksualizmu neetiškas, nes zoofiliniai santykiai gali būti ir heteroseksualūs, ir homoseksualūs, kaip ir nezoofiliniai santykiai. Todėl homofobai šitaip lygindami, įžeidžia visus visuomenės narius ir skatina netoleranciją zoofiliniam seksui bei gyvūnams, šitaip lygindami juos su pederastais.

Taip pat pastebėtina, kad zoofilija, skirtingai nuo homoseksualizmo, niekad nesiejama su pedofilija ar žmonių išprievartavimais, todėl objektyviai toleruotina labiau, nei homoseksualumas, kadangi niekaip negali padaryti jokiems žmonėms žalos. Todėl mes kviečiame įteisinti zoofilinį seksą pirmiau, nei kokį nors kitą, kadangi jis yra nežalingesnis už bet kokį, net ir už heteroseksualų seksą. Tai yra labai logiškas argumentas ir jam jūs niekaip negalite paprieštaraut.

Ir visai be to melas, kad zoofilija yra negraži ir nepadori, nes tai kad ji graži ir padori įrodyti gali bet kuri moteris, vos tiktai jūs užvesite kalbą apie kokius nors kačiukus ar kiškučius.

Ir kas drįso meluoti, kad tikra meilė esti tik tarp vyrų?
Seksas su šalta šviežia žuvimi - tikras malonumas karštą vasaros dieną!
Sekso su voragyviais pavyzdys. Ir tai dar ne viskas...
O čia štai dar vienas pavyzdėlis, kaipgi su žuvimis vyksta lytiniai aktai...