Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bintas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Neradom binto nuotraukos, tai čia dedam opijinės aguonos nuotrauką. Tokios aguonų sultys, primenančios šūdus, yra tas dalykas, kuriame mirkomi bintai, o jau paskui ir rūkomi.

Bintas - taigi universali medžiaga, kurią vartoja narkomanai įvairūs. Tiksliau gal labiau tie, kurie garina actą, nes kažkodėl taip internetuose kalbama, jog binto rūkymas tarp šiųjų paplitęs, o norint kad stogas pavažiuotų iki žymiausių pacientų lygio, bintą rūkyti išvis yra būtina.

Realiai tai Pipedija jums nepataria rūkyti binto nei tiesiogine, nei perkeltine prasme. Į pačią Pipediją panašūs nepasidarysite, o tik apsirgsite kuo nors nelabai geru. Dėl to gi visokius neaiškius ir vadina binto rūkytojais, nes ne šiaip sau. Šiaip sau tai bintą rūko nebent labiausiai degradavę narkomanai.


Binto rūkymo paslaptis

Išties gi absurdiški aiškinimai apie binto rūkymą nėra tokie jau absurdiški, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Esmė gi tame čia, kad bintas arba marlius kokiu tai būdu yra naudojamas šyrkės išgavimo technologijoje kaip tai.

Tiksliau net ir ne visai kaip tai tas bintas naudojamas, o visai paprastai - dar beaugančios gyvos aguonos suraižomos peiliuku ir apvyniojamos bintu, kuris sugeria aguonų sultis. Taip tos sultys ir kaupiasi - tokia vat modernizuota opiumo gamybos technologija. Vietoje binto, aišku, galima naudoti ir kokią nors marlę ar dar ką nors panašaus, tačiau visgi bintas populiariausias. Taigi, tas bintas prisigeria aguonų sulčių, o tada džiūdamas parunda ir pasidaro toksai stangrus, sukietėjęs ir kažkiek smirdantis.

Paskui toksai aguonų sulčių prisigėręs ir pradžiūvęs bintas būna virinamas, iš jo išgaunami visokie opiatai ir gaunasi gerai žinoma visokių narkomanų taip vartojama šyrkė.

Taigi vat, o reikalas tame, kad bintas prieš keletą dešimtmečių, tais laikais, kai nebuvo narkomanijos, patapo populiariausia priemone, skirta šyrkės išgavinėjimui. Taigi šitaip ir binto vartojimas išplito - neretai ir visiškai tiesioginiu rūkymo būdu, kai gabalas opiatinio binto tiesiog vat kažkaip rūkomas ir viskas, paprastai tiesiog susuktas ir apvyniotas laikraščiu. Nuo to ir kalbos apie binto rūkymą.

Turim pasakyti, kad binto rūkymu visgi teužsiimdavo tik jau visai dugną pasiekę narkomanai, o ir tiktai tuo metu, kai tuo opiumo rinkimu užsiimdavo, kai nebūdavo galimybių gauti normaliai paruoštos šyrkės. Reikalas tas, kad rūkyti to opiume mirkyto binto beveik neįmanoma, dūmai graužia baisiai. Taigi, opiatus šitaip vartoti įstengdavo tik visiškai žlugę narkomanai, tokie kur abstinencijos sindromas būdavo katastrofiškas.

Trumpai tariant, nerūkykit geriau binto, nes netgi džiovintus karvių šūdus rūkyti - ir tai mažiau kenksminga bei ne taip graužia.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai gėrimai Vaifu