Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


DMT

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

DMT - arba dimetiltriptaminas - ganėtinai keistas neuromediatorius, kuris menkais kiekiais natūraliai susidarinėja žmogaus organizme, atlikdamas visai nesuprantamas funkcijas. Kai kurie jį sieja su melatonino ir serotonino apykaita, betgi funkcija jo iki šiolei nelabai aiški. Juoba, kad natūraliai organizme susidarantys šios medžiagos kiekiai labai maži.

Užtat nors mokslas nieko aiškiai ir nepaaiškina, DMT pamėgo kai kurie psichonautai, mat šis, kai rūkomas, per smegenis kerta momentaliai, o po pusės minutės žmogui jau matosi visokie vaizdai pilname stiprume. O kai poveikis (psichonauto manymu) tetrunka vos 10-15 minučių, tai preparatas atrodo visai priimtinai tiems puspročiams, kurie dėl darbų neturi laiko panašiems žaidimams.

Dargi šitas junginys turi įdomią savybę, kad nelabai linkęs veikti, jei suvalgytas, taip kad šitai yra galimai priežastis, dėl kurios jis nepaplitęs. Tai gal ir gerai. Nors aišku, kai kurie visai nučiuožę tai netgi leidžiasi su švirkštais šitą daiktą. Bendrai tai reikia pasakyti, kad DMT yra tipiškas psichodelikas, tik skirtingai nuo kokio nors LSD (į kurį jis dar ir truputį panašus chemiškai), pilnu galingumu veikia trumpai.

O dar DMT turi kitą savybę, kad jo sukeltos haliucinacijos yra labai realistiškos, tačiau visiškai totalinės, todėl žmonės, kai prisirūko, tai paskui bendrauja su ufonautais, driežažmogiais, žaliaisiais žmogeliukais ir taip toliau, o paskui visą tą reikalą ima pasakoti, kaip tikrus įvykius. Pavyzdžiui, kad juos buvo pagrobę kažkokie ufonautai ir išprievartavo labai grubiais būdais, o paskui įsiuvo į smegenis implantą, kuris susprogs, jei nebus vykdomi tų ufonautų nurodymai. Ir taip toliau.

Čia turim visgi pridėti, kad išties DMT - tai yra dimetiltriptofanas, o realus jo psichodelinis poveikis labai priklauso nuo dozės, dar ir besitęsdamas keliomis fazėmis. Aukščiau minėtas 10-15 minučių - tai poveikis, kur žmogui absoliutūs šizikai, kur aplinkos jis netgi nemato. Tačiau paskui dar tęsiasi kelias-kelioliką valandų trunkantys liekamieji reiškiniai, kur žmogui visokie paranoidiniai kliedesiai, tarpais atsirandančios nelabai rišlios, tačiau pilnai su aplinka susiliejančios haliucinacijos (pvz., kad koks nors medis, pro kurį eini, yra tiesiog stovintis žmogus) ir t.t..

Kaip ir kitų psichodelikų atveju, DMT veikimas labai priklauso nuo vartojimo būdo. Rūkant, liekamieji reiškiniai galutinai išnyksta per kelias valandas, uostant - po pusės paros ar ilgiau, valgant - gali trukti ir keletą dienų. Kaip ir kiti tropano dariniai, pasižymi įdomia savybe, kad mirtina dozė nuo haliucinogeninės nelabai smarkiai tesiskiria. Mirtis būna nemaloni, su visokiais traukuliais, vėmimais ir taip toliau.


Dar panašūs į DMT

  • AMT, kuris labai panašus, tik gal vos silpnesnis, ale gal ir užtat ilgai veikiantis. Pasižymi daug stipresniu vėmimą ir pykinimą sukeliančiu poveikiu.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu