Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kofeinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kofeinas - populiarus junginys, legalus narkotikas, kuris visai kaip ir ne narkotikas, nes praktiškai dauguma jį vartoja, o kaifo jokio nėra patyrę nei karto. Nemaža kofeino yra kavoje, arbatoje ir energetikuose. O taip pat mistiniame čefyre, kurį vis vartodavo kaliniai sovietmečiu.

Bet nors daugelis į kofeiną nei nežiūri, kaip į narkotiką, šis visgi turi kelis bruožus, kurie narkotikams būdingi: sukelia pripratimą, didelėmis dozėmis - nestiprią euforiją, o ir šiaip šiokį tokį apsvaigimą. Pripratus prie kofeino, mesti jį sunku, nes būsena būna nelaiminga, savijauta bloga ir gyvenimas nemielas. Taigi, abstinencijos sindromas, kitaip tariant. Tiesa, šis visgi nėra sunkus, o ir trunka vos keletą dienų. Blogiau būna nebent tiems unikumams, kurie sugeba kofeiną vartoti realiai narkotiniais tikslais, tačiau tokių labai jau maža.

Dar kofeiną kartais bando grynomis tabletėmis vartoti kai kurie kompiuterastai, kai neužtenka paroje valandų, o norisi kažką programuoti kelias paras neatsitraukiant nuo kompo. Jiems mat neužtenka kavos ir energetikų. Paskui tokiems kompiuterastams trūksta plionkė, o sunkesniais atvejais - būna ir prastesnių ligų.

Kofeinas, kaip narkotikas, yra kraštutinai prastas, todėl narkotiku dažniausiai ir nelaikomas: pripratimas prie jo išsivysto pernelyg greitai, kad jo vartotojas ką nors spėtų susivokt, o euforija kyla tiktai tada, kai jau dozės neperdaug teatsilieka nuo sveikatai pavojingų. Vieną dieną gavus dozę kofeino, organizmas staigiai prisitaiko ir jau kitą dieną tam pačiam efektui reikia kokiais 10-20 procentų didesnės dozės. Tą žino kiekvienas, geriantis kavą: jei ilgai jos negėrei, ji suveikia ir suteikia žvalumo, bet vos pradedi gerti ją kasdien, jau po savaitės efektas nunyksta visiškai.

Senais laikais kai kurie narkomanai bandydavo kofeiną vartoti vietoje narkotikų. Dėl nenormaliai staigaus pripratimo, turėdavo gerti kofeino tabletes literaliai saujomis, o euforija būdavo prasta. Todėl lygiai visi 100 procentų kofeininių narkomanų baigdavo vienu iš lygiai dviejų būdų: arba pereidavo prie kitų stimuliantų, tokių, kaip kokainas ar amfetaminas, arba užversdavo kanopas nuo širdies ir kraujagyslių ligų.

Tiesa, čia reikia pasakyti, kad tokia kofeininė narkomanija išsivystydavo greitai, per kelis mėnesius, o dar neretai ji būdavo kombinuota: vakarais tie patys idiotai narkašindavosi barbitūratais, o rytais - bandydavo prasižvalinti kofeinu. Tai dalis iš jų nusibaigdavo ir dėl barbitūratų, kurie irgi įdomių toksinių efektų turi.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu