Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


AMT

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tas pats AMT, pardavinėjamas vaistinėse, kaip Indometacin analiniai supozitorijai, kitaip tariant - šikninės žvakutės. Vienoje žvakutėje - kaip tik maždaug tokia dozė, kad jau stogas nekuriems gali pradėt važiuot. Dvi-trys žvakutės šiknoje - ir pasaulis pasikeis nematytais pavidalais.

AMT arba alfa-metil-triptaminas (alpha-methyltryptamine) - nesenu laiku staigiai išpopuliarėjęs psichodelikas, kuris paskui taip pat staigiai ir pranyko, nes stebėtinai sparčiai ir dažnai sukeldavo visokius atvejus, kur medikamentinės psichozės apimti asmenys lakstydavo gatvėmis, šiurpindami aplinkinius ir neretai pakliūdami į nelaimingus atsitikimus.

Pagal cheminę sandarą AMT yra indolo derivatyvas, savo struktūra primenantis amfetaminą, todėl ne tik sukelia haliucinacijas, bet ir pasižymi gan stipriu stimuliuojančiu poveikiu. Rezultate gaunasi įdomūs efektai: psichonautas, pavartojęs AMT, neretai laksto gatvėmis, o protarpiais dar ir agresyviai ginasi nuo ko papuola - pradedant savigyna nuo suoliukų ir šiukšliadėžių ir baigiant savigyna nuo atsitiktinių praeivių. Savaime aišku, kai prie atsitiktinio žmogaus prišoka toks AMT apsirijęs narkomanas, ir netikėtai ima gintis, trankydamas kuo papuola, tai džiaugsmo tokiam atsitiktiniam žmogui nebūna.

Kadangi be kitų poveikių, AMT yra dar ir stiprus MAO inhibitorius, liekamieji reiškiniai psichikai gali tęstis maždaug 1-2 savaites, tačiau jau be haliucinozių, o tiktai su šiaip neaiškiais mąstymo ir elgsenos nenormalumais, kurių pats pacientas ant savęs ir nepastebi.

Savo laiku AMT buvo gaminamas, kaip vaistukas nuo depresijos - šitaip JAV jį gamino Upjohn kompanija, pardavinėjusi jį kaip Monase, o SSRS, kur nebuvo narkomanijos, jis buvo labai populiarus, kaip Indopan (Indopanum), irgi labai nuo visokios depresijos padedantis. Soc. lagerio šalyse būdavo platinamas, kaip Indometacin. Vartojimo forma - oralinės tabletės ir rektalinės žvakutės. Prirašomas neretai būdavo nuo reumatizmo, artrito ir panašių ligų, tačiau populiariausias būdavo tarp visokių patyrusių narkomanų.

Pagal poveikio trukmę, AMT yra ganėtinai vidutinis psichodelikas. Vartojamas tabletėmis, pirmi efektai pasimato maždaug po 30-60 minučių. Pilna galia poveikis įsivažiuoja po 4-8 valandų nuo pavartojimo, tęsiasi 3-6 valandas. Žmogus jaučia labai stiprų pakylėjimą, energijos antplūdį, panašų į tą, kurį sukelia amfetaminas, tačiau su stipriais mąstymo sutrikimais ir haliucinacijomis, primenančiomis LSD, tik kiek silpnesnėmis. Psichotiniai reiškiniai bendrai trunka maždaug 18-36 valandas.

Psichozės pagrindinėje stadijoje dėl stipraus angažuotumo pacientas nelinkęs nusėdėti vietoje, stengiasi išsiveržti į lauką, labai aktyviai bendrauja su aplinkiniais, yra šnekus, bando kažką veikti, judėti, tačiau nelaiko dėmesio ir pamesdinėja mintis. Mąstymas ganėtinai disocijuotas, vienu momentu pacientas gali staiga susidomėti kažkokiais daiktais, pamatęs juose kažką stebuklingo, o jau po sekundės bėgti slėptis nuo įsivaizduojamos grėsmės. Nuotaikų kaita labai greita, paciento elgesys visiškai neprognozuojamas, reakcijos į aplinkos dirgiklius nestabilios, keičiasi nuo neadekvačiai stiprių reagavimų į atsitiktinius garsus iki nesugebėjimo pamatyti į patalpą įėjusių žmonių.

Būdinga, kad po pavartojimo praėjus maždaug 12-16 valandų, prasideda abstinencinis sindromas, primenantis metamfetamino lomkes. Nepaisant to, psichikos sužadinimas tęsiasi, pacientas negali užmigti, juda, skundžiasi skausmais ir nuovargiu. Nemiga gali tęstis 1-2 paras, kartais ilgiau. Pačių narkomanų teigimu, nors abstinencija savo sunkumu panaši į metamfetamino sukeliamą, ją iškęsti yra ypatingai sunku, nes nepavyksta netgi trumpam atsipalaiduoti ir užsnūsti. Dėl išskirtinai stiprių abstinencijos reiškinių AMT vartotojai lomkių metu labai dažnai pereina prie kitų narkotinių preparatų.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai gėrimai Vaifu