Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jenkem

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Jenkem - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Jenkem šiandien! Pigesnių Jenkem nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Jenkem nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
 Turd.png  Šitas straipsnis dvelkia nykiom išmatom, visai ne kaip Pipedija
Kažkoks nykus jausmas kyla, visai be jokio kognityvinio disonanso...
Patariam mažiau varyti šūdus, o dar pasiskaityti čia. Ir paveiksliukų pridėt būtinai!
Apie tai, kaip gauti dozę šizofrenijos, plačiau diskutuokite aptarime.
Jenkem tai geras šūdas

Jenkem - unikalusai narkotikas, gaminamas iš šviežio žmogaus šūdo irgi šviežių myžalų, ai nors bendrai gal tinka nešviežias irgi ne žmogaus ir bendrai nesuprantam kuo jis unikalus, šiaip sau parašėm, kad įdomu būtu.

Jenkem - populiarus namudinis noskaino konkurentas, savo nuostabiais poveikiais šį dar ir smarkiai lenkiantis, todėl labai puikiai jums jį rekomenduojame, nes jei jau jūs esate narkomanas, tai šis preparatas sukels neįtikėtinų pojūčių, sparčiai sukeldamas jums šūdų paradigmą visai naujoje - svaiginimosi srityje.


Jenkem veikliosios medžiagos ir poveikis

Geromis dozėmis pavartotas, Jenkem sukelia euforiją ir tripus, dėl to nors ir keistai skamba jo sudėtis, išties jis yra populiarus. Poveikis neilgas, todėl netrukdo darbui - įkvėpus Jenkem balionėlio turinį į plaučius, sąmonės pokyčiai prasideda jau po 20-30 sekundžių, tęsiasi keletą minučių, o paskui ima silpnėti. Tam, kad efektas būtų stipresnis, rekomenduojame

Vartojama labai paprastai: Jenkem butelio balionas užspaudžiamas, numaunamas ir jo turiniu kvėpuojama. Balione yra didelis kiekis metano, azoto suboksido (vadinamųjų juoko dujų), dideli kiekiai alkilnitritų garų.

Poveikis mažomis dozėmis stimuliuojantis, didesnėmis - sukelia euforiją ir lengvus, psichodelikams būdingus efektus.

Narkotinio Jenkem gamyba namuose

Šiaip šitą šūda pagamint visai nesunku irgi jį pasigamint gali gi kiekvienas dibilas kuris gali jį pasigaminti. Kad gaminti šitą šūdą, jums reikės šūdų irgi myžalų irgi dargi beigi balionėlio irgi atatinkamo tūrio talpos, tinka butelys, bamabalis, bačka ar kokia nors pieno cisterna (priklauso nuo to kiek jūs to šūdo prisikvėpuoti norite).

Kadangi niekam nepatinka liesti šūdų tai siūlome įsikišti tą talpą sau prie šiknos irgi bandyti į ją prišikti o jeigu jau nesate dibilas tai mokėsit patalpinti irgi myžalus.

Žodžiu,paskui užmaunat balioną pastatot ten kur šilta ir laukiat, kai balionas išsipučia galit imti uostyti irgi džiaugtis savo menku irgi niekingu gyvenimu. Tam, kad gamyba paspartėtų, į mišinį kai kurie prideda nedidelį kiekį cukraus ir mielių, tačiau tokia gamyba jau yra pramoninė - nepasirūpinus, butelio turinys gali netikėtai išbėgti, o balionas nušokti, taip kad nebus kuo mėgautis.

Vykstant biocheminėms reakcijoms iš sudedamosiose dalyse esančių azoto junginių atsipalaiduoja įvairūs junginiai, iš kurių pagrindiniai smegenis veikiantys - tai metanas, azoto suboksidas ir įvairūs amilnitritai, kurie liaudyje dar žinomi, kaip bazas. Šios medžiagos turi stiprų poveikį psichikai, todėl kelia pasitenkinimą.

Tai štai va toks narkotikas beveik nemokamas. O šiaip čia daugiau nieko irgi neturime ką tepridėti nes jau ir taip aišku kad šitas šūdas yra šūdas ir kitaip jo nepagražinsi. Tai va taip vat.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu