Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Cukrus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Cukrus - kaip sako, akcizinis produktas, nes pusė cukraus kainos išties yra mokesčiai, kaip dabar sako - cukraus mokestis, o anksčiau tai tesivadino tiesiog akcizas.

Taigi, valdžia šitaip matyt rūpinasi žmonių sveikata, nes kiti akciziniai produktai yra kenksmingi ir netinkami vartojimui - tai benzinas, alkoholis ir tabakas. Ne veltui juk sako, kad cukrus - tai baltoji mirtis, nors ir painioja tą išties, nes gerai visi žino, kad ta baltoji mirtis yra heroinas. O bet kita vertus, netyla dar legendos apie tai, kaip kadaise senovėje kai kurių amerikoniškų kabokų savininkai į cukrų išties ir įberdavę truputį heroino, kad lankytojams nuotaika pagerėtų. O jau paskui tą heroiną stumdydavo ir per kitur. Bet čia vienok dar Al Kaponė tais laikais buvo gyvas, taip kad visa šitai yra jau seniai užmiršta ir tikrai netiesa.

Dargi iš cukraus puikiai gaminami saldainiai bei kitas dantims nepadedantis šlamštas. O tačiau geriausiai cukrus žinomas, kaip produktas, kurį galima ištirpint vandenyje, užmaišyt su mielėmis, o jau paskui gaunasi ir neblogas konkurentas visokiam ten alui ar vynui. O jei dar padistiliavus, tai gaunasi ir tikra degtinė.

Dar su cukrumi būna susiję cukriniai runkeliai, kuriuos augina kiti runkeliai, bent jau šitaip anuos vieni kitus vadino kažkaip per politines batalijas prieš daug daug metų, kai kokis tai politikas visus tuos runkelius auginančius runkelius išvedė į gatves ir užblokavo kažkokį ten plentą, taip kad pavadinimas prilipo.