Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Benzinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dar ne taip jau seniai benzino kainos tebuvo gal kokie pora litų, o kas dar senesni, tai atsimena ir dar pigesnes. Ale štai jums ir prašom, kaip pakilo, taip kad paveikslėlis jau nebegalioja.

Benzinas dar žinomas, kaip benzas ar bendzas. Svarbu nepainioti su saliarka, nes tada jau mašinai bus chana!

Vartyk kaip nori, bet jis vis tiek baigiasi ir brangsta arba pinga. Naudojamas suicidiniais arba piromaniniais tikslais. Dar galima patikrinti, kiek bake benzino - atsukus bako kamštį, pasišviesti degtuku: benzinas tikrai neužsidegs, nes reikalingas garų ir deguonies sąntykis 1×4. Tačiau vis atsiradavo lochų, katrieji kalchozuose bandydavo nusipizdinti bendzino iš didelės statinės, katrų kiekvienam jų būdavo po keletą, pasišviesdami degtuku, tai pizdytojus rankiodavo po to dideliu atstumu. Bet senai jau taip buvo, mat nebeliko kalchozų, ir tvarkos griežtos laikymo pasidarė.

Kai kurie užtat dabar jau skaičiuoja, kad pigiau benziną gamintis namuose, nes iš kilogramo prastų miltų gaunasi kone litras spirito, o to savikaina už tą litrą tesiekia gal tik porą litų, įskaičiuojant ir kuro kainą. Taip kad jau galim neabejoti, jog ne tik samanė greitai bus nelegaliai varoma, bet ir benzinas bus nelegalus kapsinamas pamiškėse.


Puikus benzinas su tetraetilšvinu

Štai kelionės laiku pademonstravo patyliukais, kad benzinas jau 2014 metais kainuos 10 litų ir ne mažiau. Taip kad jau galite savo prabangius daug ėdančius trantus išmesti, nes mašinos jau nebevažinės po pigiai.

O dar anksčiau į benziną pildavo tetraetilšviną, tai žmonės nusinuodydavo nuo to, o pakelėse augdavo nuodingi vaisiai ir uogos, užterštos sunkiaisiais metalais. Nepaisant to, žmonės jas rinkdavo ir dar turguose pardavinėdavo bei sau uogienes virdavosi.

Kaip tais tetraetilšvino galėdavai kur nors Gariūnuose nusipirkti, mat aviacinis An-2 lėktuvų bendzinas išvis kapeikas kainuodavo, o koks nors A-76 būdavo visose kolonėlėse, tai jį pamaišydavo kas mokėdavo ir pirmyn į trasą su savo žiguliuku.

O kartą Gariūnuose kažkas netyčia bonkutę su tuo skystu tetraetilšvinu sudaužė. Kilo tada baisi panika, nes pavėjui stovėję prekeiviai netikėtai ėmė jausti galvos skausmus, svaigulį, o paskui krist be sąmonės. Kai greitūškių atlėkė jau kažin kiek, tai aplinkiniams ir sukilo įtarimas, kad gali būti kažkokios chemikalijos išlietos. Taip ir išsiaiškino, kad lakus švino prisodrintas skystis apnuodijo virš šimto žmonių, o dalį iš jų - pakankamai sunkiai. Tiesa, be mirčių lyg ir buvo apsieita, tik kad kai kuriems kelias savaites teko ligoninėse prasivoliot, o keli belygtairods patapo invalidais dėl nervų pažeidimų.

Tai negeranoriškai nusiteikusi valdžia po tų įvykių visą tetraetilšviną ir jo prekybą uždraudė, kad panašūs atvejai nesikartotų ir geresnio benzino žmonės neturėtų kur pasidaryti, o neštų tiktai pelnus visokiems ten kolonėlių savininkams ir Mažeikių Naftai.