Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gariūnai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Gariūnai tais laikais, kai jie dar buvo visai nauji - 1991 metais, kai prasidėjo patsai tikriausias ir didžiausias jų klestėjimas.

Gariūnai - tai kaip Algirdas Brazauskas kartą išsireiškė, nacionalinė vertybė. Ar tai kažkas panašaus. Ilgą laiką Gariūnai realiai buvo didžiausias turgus visoje Europopje, rodydamas lietuvių polinkius prekiauti. Vėlesniais laikais Gariūnai po truputį traukėsi, traukėsi, tačiau ir dabar išlieka svarbiausia Lietuvoje prekybos vieta.

Nesgi yra paskaičiuota, kad pavyzdžiui vien drabužių cieli 30 procentų parduodami Gariūnuose - ir tai ant visos Lietuvos. Taip kad taip pažiūrėjus, ko gero daugiau, nei visuose prekybos centruose kartu sudėjus. O tai juk ir verta - Gariūnai juk ne skudurynas, nes prekės naujos, o vidutiniškai du kartus pigiau, nei parduotuvėse. O apsižiūri parduotuvėj kokioj nors firminėj, paskui Gariūnuose - taigi tie patys, o dar ir tos pačios firmos prekiauja dažnai, tik Gariūnuose du kartus pigiau, nes mokesčių sutaupo visokių ir už patalpas moka pigiai. Todėl tenai ir kainos mažos. O jei pagal kokybę lygint, tai tikrai nesulyginamai geriau, nei iš supermarketų, nes šieji tai pigiausią šlamštą veža.

Taip kad visko galit Gariūnuose surasti, taip kad ir rekomenduojam. Dar beje, jei norit kažko normalesnio, tai įėjus pro pagrindinius vartus ir paėjus tolokai į kairę, galima aptikti drabužius metalistams bei pankams, už juokingas kainas beje. Natūralios odos metaliūgiška striukė gal kokius 500 litukų tekainuos, kai parduotuvėj tokią jei ir rasit - be 1500 nenusipirksit. Taip kad lyginkit kainas ir rinkitės geriausią!

Ir vatgi - AMB rūpinosi Gariūnų turgumi kaip savo kūdikiu, strategine įmone ant Lietuvos paskelbė, o niekadėjas Kubilius paėmė ir pareigūnus užsiundė[1], prieš tai dar padegęs, kad juodoji koncervų buhalterija sudegtų[2], nesgi pats Kęstutis Masiulis prisipažino, kad jie iš Gariūnų ėmė paramą sau[3]. Dabar sakosi įves tenais kasos aparatus ir nebus tau žmogau kur pigiai prekių nusipirkti, teks tenkintis Maksimos suteikiamomis nuolaidomis.

Trumpai tariant, neužmirškime Gariūnų, nenusisukime nuo savo istorijos beigi praeities, o ženkime į ją drąsiai ir ryžtingu žingsniu. Nes Gariūnai - tai prekyba, tai tikra laisvoji rinka, tai ekonomika, pardavimai ir pelnas. O tai jau reiškia, kad čia sukasi ir pinigai, ir galimybės mums pralobti, o gal ir pinigus išleisti kaip nors savo pačių pasitenkinimui.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.