Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pardavimai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kai visur nuolaidos, tai parduoti nepadeda netgi ir nuolaidos, tačiau kartu tos nuolaidos garantuoja, kad pritruks pelno.

Pardavimai - tai kai vieni kažką turi ir kitiems parduoda, o tie tada nusiperka, sumoka pigiausią įmanomą kainą už geriausią, aukščiausios kokybės produktą, dar prieš tai padarę kokį nors kainų palyginimą ar dar kokią nors procedūrą, po kurios nusprendžia iš ko nors kažką pirkti. Taip ir užsiveda pardavimų procesas, o paskui - jau ir augantys pinigų srautai bei nuolatinis pardavimų didinimas. Juk žinia - jeigu yra pirkėjas, tai ir pardavėjas atsiras, taip prekyba ir įsisuks, ir tada visi kliento pinigai pavirs pardavėjo pinigais!

Bendrai tai yra dvi rūšys pardavimų:

Bet kadangi mes čia esame Pipedija, tai nieko rimto apie tai nerašysime, kadangi ne tam mes čia rašome, kad jūs protingesniais taptumėte. Todėl geriau paskaitykite pas mus tipiško pardaviminio šlamšto, visokios pardavimų medžiagos, kokią jums prikalbės bet koks pasipainiojęs glušas vadibininkas.


Pirkite pardavimus ir jų augimą

Tai mes čia patariame pirkti nedelsiant, nes jeigu pirkimas bus pavėluotas, taip kad tada jau išleisite per daug, o paskui turėsite pinigų per mažai, o ir pasirinkimas bus ne geriausias. Tiekimą užtikrinti ne visada būna lengva, todėl ir pirkimų procesas turi tiekti visokias nesąmones, kad tik klientas būtų viskuo patenkintas. Čia jau ta proga, kad kalba užėjo, tai ir Pipedija rekomenduoja - butų pardavimas - tai tikriausias pardavimas, kur nusipirksite NT, o be to visi gi žino, kad butai brankz ir taip toliau. Paskui dar galėsite pasiimti kokią nors paskolą iš Pipedijos kredito ir sėkmingai iš to užsidirbti, tikrai tikrai!

Bendrai tai čia dar mes Pipedijos vardu siūlome visokias priemones - CRM, pardavimų didinimas, o taip pat ir įvairiopas pardavimų gerinimas, nes be mūsų jūs nei iš vietos. Patys gi žinote, kad jei jau yra kažkoks pridėtinės vertės procesas, tai jame pirmiausiai pirkimai, paskui kokia nors gamyba, o paskui tiktai pardavimai. Bet taigi visi žino, kad gamyba ir pirkimai - tai vienos išlaidos, o štai jei nori didinti pelną, tai reikia didinti pardavimus!

Pipedija jums padės parduoti bet kokią nesąmonę, o jau sąmoningą, padorų dalyką - tai jau juo labiau! Nes visada reikia žinoti ir niekada neužmiršti - kliento pasitenkinimas tuo didesnis, kuo daugiau jis nuperka, tad kuo daugiau parduosi - tuo geriau bus abiem!

O dar, visada pardavėjai skundžiasi, kad prekės yra per brangios ir kainos esą per didelės, todėl reikalingos nuolaidos. Tai gal nuolaidos kartais ir padeda, tik kad kiti irgi tada daro nuolaidas, ir tada išvis niekas nebegauna pelno, nes tik nuolaidos visur, o pardavimai kaip stovi, taip stovi.


Kaip sakyti - pardavimai ar pardavimas?

Kartą prieš kelioliką metų VLKK išaiškino, kad esą negali būti "pardavimai" sakomi daugiskaita, nes esą gali būti kažkokia tiktai vienaskaita. Tipo "pardavimas". Čia tipo vieną kartą pardavei - tai ir viskas. O jei du kartus pardavei - tai visvien pardavimas.

Tai paskui iš šito kilo didelės patyčios, tai tokie jau dabar neegzistuojantys Commonsense bei Rokiškis Rabinovičius ta proga surengė vieną iš pirmų ir didžiausių patyčių akcijų iš visokių kalbainių. Tarp visų aiškinimų buvo ir tokie, kur tiesiog sakė maždaug - "tai mes jums vieną sąskaitą išrašysim ar daug?", "klientas mums čia už vieną prekę sumokės, o kiti už nieką nemokės, nes jau sumokėta?", "tai čia VLKK mums vieną kartą šitą durnystę pardavė, tai šitaip jie sako, kad antrą kartą mums šitos nesąmonės parduoti jau negali, taip?"

Tai tų patyčių rezultate labai labai greitai, aiškiai su didele skuba, VLKK paskelbė naują išaiškinimą, kad galima rašyti ir sakyti ir "pardavimai" daugiskaita.

Taigi, ne pardavimas, o pardavimai. Kaip ir pardavimų procesas, o ne koks nors pavienio pardavimo procesas.