Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Klientas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Klientas - tai tas, kuris visada teisus. Bet jei jis pinigų nemoka - tai reiškia, kad teisus ne visada, o gal ir visai neteisus. O jei moka pinigų per mažai, tai reiškia, kad teisus tiktai dalinai. Todėl, jei klientas nori būti vsiada visaip visur teisus, tai pinigų jis turi turėti labai labai daug ir mokėti gal netgi dar daugiau, nei turi. Taigi, čia jau verta klientui pasiūlyti pasiimti Pipedijos kreditą ar kokią nors kitą paskolą, kad turėtų iš ko susimokėti.

O šiaip tai jei tik klientas moka, tai ir gerai. O jei nemoka - štai tada jau užpisa, ir tiktai trukdo dirbti. Visi žino, kad klientai reikalingi tiktai įmonės savininkams, bet štai darbuotojams jie tiktai galvos skausmas.

Išties gal ir galima būtų be klientų apsieiti, tik kad pardavimų procesas be klientų nesigauna, o be to proceso nesigauna ir pardavimai, o kai nėra pardavimų, tai neateina ir pinigai, o kai nėra pinigų, tai ir atlyginimams pinigų nėra, tai ir uždirbti nesigauna, tai štai kokia kančia, tik dirbi ir dirbi, vargas nuolatinis, o pinigų nėra ir tiktai depresija kamuoja.