Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nuolaidos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai išties gal tokia nuolaida ir geriausia, nes bent jau žinai, kad proto nepisa pardavėjai visokie...

Nuolaidos - tai tada, kai moki dar mažiau, o gauni tiek pat. Be abejonės - kuo didesnės nuolaidos, tuo sėkmingesni pardavimai, nes tai neabejotinai tobuliausias būdas pardavimų didinimui! Tai yra svarbiausias, neabejotinas prekybos pagrindas, nes be nuolaidų neparduosi!

Čia teisingai Nuolaidų ieškoma! Labai didelės Nuolaidos! Kiečiausia nuolaida "Pirk vieną, mokėk už du" - paprastai taip ir būna viskas... Aišku gi, kad nuolaidos - tai kažkokia apgaulė.

Nereikia aiškinti, kad nūnai Lietuvoje nuolaidų sistemos tėra akių dūmimas. Tik karts nuo karto koks nors bėdos prispaustas BMS Megapolis ima ir iš tikrųjų po pigiajskaj viską paleidžia. Tai čia galima irgi galvoti, kad jei jau Nuolaidos, tai ir Bankrotas neužilgo. Arba Restruktūrizacija...

O dar visada pardavėjai pasakoja, kad klientai perka tik dėl nuolaidų, ir jei nuolaidos nepadarysi, tai nepirks. Ir kai klientai visvien neperka, tai pardavėjai aiškina, kad reikia sumažinti kainas, nes per didelės. Esą klientai ieško tiktai pigiausio. Ir nieko tie klientai nesupranta, neparduosi tu jiems mercedes už brangiai, nes jie nori už zapuko kainą ir kitaip neperka. Todėl reikia kainą mažinti. Ir čia ne pardavėjas kaltas, kad nepardavė, o tiktai tiekimas, gamyba ir įmonės kainų politika. Patys pabandykite parduoti, jei gudrūs.

Kiek atsimename, nuo Krizės pradžio visoks Alus vis pigo ir pigo, Vodka irgi. Tik dabar nifiga ji pigiau nekainuoja, nu gal centu kokiu. O didieji prekybos centrai, paprastai žeriasi didžiulius pelnus (680 mln.?)

Nuolaida - tai kaip dovana, paprastai būna daroma paprastai: parduotuvė padidina kainas kam nors, tada sumažina iki tokių, kaip ankstesnės, o tada visiems rėkia, kad nuolaida! Ir, svarbiausia, nieks negali apkaltinti, kad kažkas neteisingai, nesgi išties kainą sumažino!

Taip kad durniai visokie patiki ir eina leisti savo pinigus, o vertelgos rankas trina. Vertelgos dabar be nuolaidų kaip mocas be tekinių.

Dar yra toks Vidmantas Nuolaida, ale tasai su nuolaidomis gal ir nelabai ką bendro beturi...