Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vidmantas Nuolaida

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vidmantas Nuolaida skaito iš lapelio

Vidmantas Nuolaida - populiarus blogeris toks, pagarsėjęs tuo, kad sukūrė Rašykus. Tai šiaip jau visai įdomus žmogus, net galvojom, kad išties jis yra kažkokia akcijinė reklamų agentūra, nes pavardė taip skamba, kaip iš kokio supermarketo lankstinuko - nuolaida juk! O tai pasirodo ne, nes jis visai nieko bendro neturi su reklamom, o dar girdėjom gandą, esą tai ir ne jo pavardė, o tikra pavardė Čičelis, bet manom, kad čia kažkas kliedi tiesiog.

Kontraversija su policija, o gal su prokuratūra

Tai čia neseniai kilo skandalas, kai kažkokia knygos autorė - Jolita Piličiauskaitė-Navickienė Rašykuose gavo komentarų iš skaitytojų apie save, nes kažkas parašė, jog anoji besanti "aferistė, intrigantė ir ligonė". Tai ji kreipėsi į teisėsaugą, o šie nusprendė tirti reikalą dėl įžeidimų. Nors čia dar neaišku, ar nėra taip, kad tas kažkas, kas apie ją tokių komentarų rašė, nebuvo įžeistas tos jos knygos, tai gal čia visai ir ne įžeidimai, o tik atsakymas autorei, nors gal ir negalim spręsti, nes nu ką gi čia nuspręsi, nes visai nieko apie tai negirdėjom, o ir teisės spręsti neturim, nes neskaitėm nei to komentaro, nei knygos.

Nes būna taip, kai kažkas taip susinervina dėl to, kad kažkas kitas šika į komentarus, nes gi reikia būti tolerantiškiems ir išvis žemas lygis taip daryt. Tai tiek ir tenorėjom pasakyt, nors gal visai ne tai ir turėjom omeny.

Tai todėl norim visų skaitytojų dabar atsiprašyt, kad mums užėjo grafomanijos priepolis, tai ir prirašėm nesąmonių čionai apie šitą įvykį.

Tai tik norėjom pasakyti, kad kai kažkas į Rašykus parašė tą komentarą, tai policija sužinojo iš Interneto Vizijos, kam priklauso tie Rašykai ir paaiškėjo, kad Vidmantui Nuolaidai. Tai atėjo pas jį į namus ir pareiškė, kad konfiskuos iš jo asmeninį kompiuterį. Tai čia mums klausimas toks pasistoja, ar čia visi namie tai teisėsaugai? Tai čia dar taip ateitų pas Delfį ir sugalvotų konfiskuoti visus redakcijos kompiuterius dėl to, kad kažkas į komentarus pašiko. Arba ateitų į autobusų parką ir konfiskuotų direktoriaus automobilį už tai, kad kas nors autobuse su kažkuo apsikoliojo.

Tai čia toks istorijos moralas gaunasi, kad net ir nenorėdamas gali tapt kovotoju už žodžio laisvę!


Vidmantas Nuolaida
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!