Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Banhameris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Banhameris - absoliučios galios ginklas, burtų, kurie apsaugotų - nėra

Banhameris (angl. Banhammer arba Ban Hammer) - absoliutus adminų ginklas, šaudantis banais. Apsisaugojimo spelsų nuo jo nėra. Poveikis - visiškas.

Taip kad žinokit, kad jei kas adminas, tai paprastai būna šį daiktą visai įvaldęs, o jei atrodo, kad nenaudoja - neapsigaukit: tai tik reiškia, kad banhameris įvaldytas tiek, kad jau seniai nusibodo.

Tai čia išties reikia pastebėti, kad neretai, kai tik žmogus gauna banhamerį į nagus, tai tie banai pasipila į visas puses, yra reikalas, ar nėra. Tai aišku tai reikia suprast ir priimt, kaip duotybę, kadgi visiem žmonėm reikia duot pasidžiaugt naujais žaislais, taip ir banhameriais irgi, nesgi be to tai jau niekaip, dings visas malonumas, gerai neišbandžius!

Tai dar galim prisiminti ir absoliučią banų legendą ant Lietuvos, katrasai įėjo į istoriją, kaip banhamerizmo sinonimas irgi apologetas - tai anoksai Juura, katrasai savo banhameriu išmušdavo neretai apie ketvirtį lietuviško IRC vienu užėjimu, kas išties sudarė atatinkamai tokį skaičių žmonių, kad per visą lietuvišką internetą nedaug buvo žmonių, katrie bent kartą nuo Juuros nebūtų gavę bano - tai būtent tieji nedaugelis, kas tais laikais IRC nenaudojo. Bet čia aišku, jau atvejis kitoks, ne nepatyrusio jauniklio, o greičiau patologiško mirties demono...

O tai šiaip vat tik tiek ir tenorėjom čia apie tai pasakyt...