Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Banai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Tai vat šitame giliaminčiame komikse - visoji banų esmė, vaizdžiai ir suprantaimai paaiškinta... O tai Pipedija šiaip nemyli kažkotais dibilų ir mažamečių...

Banas - tai jį gali belenkur gauti. Ir ne tik internetuose, o ir vadinamojoj realybėj. Tik prisidirbt tereikia tiek, kad uždarytų - štai ir išbanintas iš gyvenimo!

Taigi banų būna įvairių - visiškų ar tik rašymui, trumpalaikių ar ilgalaikių, kartais ir visam laikui, o kitais kartais - už gražias akis! Taip ir priežasčių banams būna belenkokių - štai vat pas kai kuriuos tokie zajobai, kad ir nikas nepatiks - vat tau ir banas, o kitur gi - tai ir pasiplūst reikia!

Tai čia, jei ką, Pipedija irgi kartais banus dalina - jei tik per durnas ar šiaip spameris esi, ar jei kažką ištrint iš čia sugalvojai, ypačiai, kai dar ir nepagrįstai kažkaip...

Mažvaikiai, rašinėjantys dibilizmus irgi nesąmones, nuo Pipedijos gaus vieną baną

O tai šiaip tai kad bano išvengt, tai tereikia žmogišku žmogum tebūti ir kaip nors nuoširdžiai kažką į diskusijas parašyt, jei jau straipsnis koks labai nepatiko, ir parašyt teisybę, o ne fufelį kokį, nes už grąsinimus - tai banas ir be kalbų, o kai nuoširdžiai - taigi visi žmonės ir vieni kitus supranta gerai, ir padeda vieni kitiems.

O čionais tai banus dalina adminai - mat banhameris pas juos rankose vietoj žaislo, tai durni ir neprognozuojami, kala per mygtukus be jokio įspėjimo - žiū, atėjai, tik pataisei, pagražinai kažką, o jau pranešimas su klausimu, kad mielasai, o kiek jums metukų?

O dar, kai būna labai didelis fleimas tai adminai būna, kad dėl to pasiunta, tai tada jau ne šiaip banus dalina, o būna tikras banfestas.