Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Teisybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Teisybė - nebūtinai tiesa, nebūtinai ir melas. Kiekvienas turi savo teisybę. Kiekviename nusišnekėjime yra tiesos, kiekvienoje tiesoje - nesąmonių. Taip ir mes čia galim pasakyt - visur yra teisybės gabalėlis, netgi valdžios šnekose irba propagandoje.

O kas yra teisybė tau, skaitytojau? Naujoji Lietuva kiekvienam skirtinga, kiekvienas turi savo realybę, kiekvienas turi savo tikėjimą. O kuo tiki tu? Nejaugi tu tiki Pipedija?

Na betgi tikrai tik jau visiškas nevisaprotis tokį žodį ir besugalvot galėjo.


Teisybė ir politika

Štai nauja teisybės banga užėjo - kova už teisybę, kad būtų ne teisėtumas ir ne koks teisingumas netgi, o teisybė. Teisybė - kaip Benas Rupeika sako - tik išrinktiesiems, ponams ir didžturčiams, o ne paprastam vargo žmogui, darbuoliui rūpintojėliui, kuris Lietuvą išlaiko, nes šiąjam teisybė tiktai tokia, kad tenka kruvinu prakaitu dirbti ir per dienų dienas ponų žemę arti. Viską atims iš paprasto žmogaus, viską pagrobs ir teisybę irgi.

Dar kiti sako, kad teisybė - tai Mergaitė, nes joje visa tiesa paslėpta ir žmonėms sakyti jos nenori, nes visur sąmokslas ir tiktai valdžios propaganda skleidžia savo nuodingą melą, naudingą tiktai politikams ir visokiems funkcionieriams...