Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Teisingumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai Viduramžiais šitą teisingumą simbolizuojančią bobą tyčia vaizduodavo nuogą ir pliką visiškai, idantinai parodyt, kad jinai neturi, ką slėpt - simbolizmas toks buvo. Taigi keista, kad tais krikščioniškais laikais būtent tai būdavo vieninteliai paveikslai su plikomis bobomis, tai juos taip ir suprasdavo, kaip pornografiją, tai aišku, nuo tų laikų nedaug kas tepasikeitė, nes ir dabar daug kas taip supranta.

Teisingumas - kam yra, o kam ir ne. Tiksliau, čia kaip pasakius - vieniems anas priekiu pasisuka - tai tada čiulpt, o kitiems - užpakaliu - tai tada jau, jei polinkiai anokie, tai galima ir pist... Tai čia gal dar ir neveltui sakoma, kad teisininkai gimsta iš analinio sekso - kaip santykių su teisingumu pasekmė matyt.

Ogi kitose tautose kažkodėl būna tasai teisingumas vadinamas visai moteriškai, ir kažkaip moterimi simbolizuojamas. Tai oficiozinis mitas teigia, esą tai boba su svarstyklėm beigi kardu. Ir ant svarstyklių lėkščių dedami akmenėliai - ant vienos teisinantys, o ant kitos - kaltinantys. Tai jau kai kažkuri lėkštė nusveria, tai kardu per galvą tik čiaukšt!!!

O tai dar teisingumą realizuoja kaip žinia policija, prokuratūra ir teismai. Betgi vienok Lietuvoj dar yra ir Seimas, katram teisingumas negalioja, bei VSD, katras ir už prokurorą, ir už teismą pats sau viską valdo...