Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prokuratūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gražus, modernistinis, kubistinis ir kreivalangistinis Prokuratūros namas Vilniuje liaudyje jau vadinamas krematoriumu. Stebėtinai panašu į Kaabą, kuri, kaip žinia, simbolizuoja šėtoną irba kitas tamsiąsias jėgas

Prokuratūra čia jau visai pasenusiai aprašyta juk, taip kad dabar jau viskas yra kitaip! Jau visai kitas generalinis prokuroras ir jau visai kiti kiti prokurorai, ir jau visai kitas kitas viešasai įvaizdis - kas mus gintų, jei ne teisėsauga. Štai ir nusikaltėlių gaujos jau norėtų kelti galvą, kontrabanda bei korupcija, tad ir dabar jau stoja į kovą už visuomenės gerovę!

Realiai tai yra dvi prokuratūros - vienos tai šiaip prokuratūros, o kita viena - tai generalinė prokuratūra. Kuo jos skiriasi, tai nelabai aišku, bet kurios paprastos, tai jau mažesnės, o štai generalinė - tai įsikūrusi tokiame juodame kube, kuris su kreivais langais, kurie pasitikėjimą ne visiems kelia ir žulikus gąsdina.


Čia jau pasenę kažkokie duomenys apie prokuratūrą, klaidingi

Prokuratūra - anoka labai jautri organizacija. Dėl Prokuratūros autoriteto menkinimo galima susilaukti skambučio...

Paskui Prokuratūros autoriteto išbandymas yra Furmanavičiaus byla. Tai viskas lyg ir baigėsi su tuo, nes paaiškėjo, kad kalti kedofilai gal kažkokie.

Paskui gi visai jau kitokia byla tapo išbandymu, nes paaiškėjo, kad pati Daiva Ulbainaitė kažkuo buvo kaltinama. Tai prokuratūra nepabūgo ir varė prieš pačią prezidentę iki galo, o galų gale baigėsi tuo, kad teismas nustatė jog nekalta ji buvo niekuo.

P. S. Prokuratūra privalo ginti Viešąjį interesą. Labai Primena islamistinę architektūrą.


Dar visokie gandai apie prokuratūrą

Tai čia irgi dar galim prisiminti, kad Algimantas Valantinas, generalinis prokuroras, žiniasklaidoje buvo kaltinamas ryšiais su Samanėlės byla, kuri, savo ruožtu susijusi su anokia Vėtrūna, kuri statė garsųjį generalinės prokuratūros "krematoriumą", dėl kurio irgi sklinda kalbos apie kažkokius melejonus. O aferos siūlo galą aptikęs Antanas Naujokas, Telšių mokesčių inspekcijos darbuotojas, buvo atleistas iš darbo, o dar ir tampomas po VSD, kaip tik tada, kai šiai vadovavo Pocius, kuriam esant žuvo Pociūnas.

O dėl VSD - taigi pasirodo, kad ta pati prokuratūra nesuvokiamai vilkino Pociūno bylos tyrimą, šį nutraukdama net po teismų sprendimų tyrimą pratęsti ir vienareikšmių konstatavimų, kad tyrimas atlikinėtas aplaidžiai, neapklausinėti liudininkai ir nerinkti įrodymai.

O gi ir vėl, išlenda skandalai dėl kažkokio žurnalistų sekimo, o dar ir skandalas, kad veik 20 metų vilkinamas tyrimas dėl Sausio 13 ir Medininkų žudynių, kur jau netgi prezidentė Grybauskaitė viešai pareiškė apie vilkinimą irgi aplaidumą!

Ir dar prie viso šito, įsivaizduokit, pedofilijos skandalas dar labiau drebina pamatus! O dabar ir dargi vienas prasideda: nepaisant Seimo komisijos išvadų, prokuratūra vis nepradeda tyrimo apie neteisėtus CŽV centrus Lietuvoje, galimai steigtus su VSD palaiminimu, tai čia irgi klausimas kyla! Tiesa, tyrimą anksčiau ar vėliau pradėjo, bet, tai išėjo kaip visada - kaltų gi jokių tai nėra ir nebuvo praktiškai[1].

Bendrai tai įspūdis toksai, kad kur tik prokurorai, tai visada būna daug nepatenkintų, nes kur gi būsi patenkintu, jei tau bylą kažkas užvedė ir nusikaltimus kokius nors aiškinasi? Čia suprantama, kad kiekvienas nori kažkaip ką nors išvartyti.

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.