Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Korupcija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Korupcija juk nėra tokia jau bloga, kaip vaizduojama, čia gi visai reikia realistiškai pažiūrėti, nes štai kiekvienas dibilas gali teigti, kad korupcija yra bloga ar kad tai netgi valstybės vėžys, o atleiskite, kur čia įrodymai?

Kiekvienas puikiai supranta, kad kyšis sukuria valdininko suinteresuotumą vykdyti reikalus kuo sparčiau ir geriau, o jei dar valdininkas dalyvauja kokiame nors biznyje, tai ir dar labiau paskatina tą biznį auginti ir vystyti. O tai jau ir Lietuvai geriau, ir valdininkams geriau, ir to verslo darbuotojams geriau, ir ekonomika greičiau auga, ir taip toliau. Dar kiti niekingai valdininkų darbą, siekiant užtikrinti visuomenės gerovę, vadina savivale, nors aišku kiekvienam, kad tai rūpinimasis visų žmonių interesais.

Todėl Tautos gerovės partija, remiama Pipedijos, ir skelbia šūkį: legalizuokime kyšius ir įteisinkime valdininkų teises priimti sprendimus! Tik šitaip pažabosime neteisėtus kai kurių piliečių norus ir panaikinsime socialistišką lygiavą, kuri smukdo šalies ūkį!

Nes tiktai visokie sovoko atmatos čia reikalauja kažkokio išsigalvojamo skaidrumo, o išties turi būti kapitalistinis suinteresuotumas, o ekonomika ir rinka turi būti laisva!