Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algimantas Valantinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algimantas Valantinas - pagaliau atsistatydinęs Lietuvos generalinis prokuroras.

Tai čia dar nesikapstėm jo veikloje, ale kažkokių gandų girdėjom, kad kažkokią savo seserį, įsivėlusią į kažkokius buhalterinius grobstymus, kažkaip nuo baudžiamosios išsukęs bus, nes vis minimas toks žodis "Samanėlė"?

O tai Landsbergis gi kartą viešai apkaltino Valantiną, kad šis bylų netiria - ir Medininkų tragedija, ir Vytauto Pociūno istoriją kažkaip atsisakyta tirti, nors ir teismas liepė. O užtatai kai kažkas pareiškė, kad Jonas Basanavičius galėjęs būti nunuodytu, tai prokuratūra ir darbo ėmėsi, ir berods net kažkokį savireklaminį pranešimą spaudai paskelbė!

Upd. Nors Algimantas Valantinas anksčiau sakė kažką panašaus į "neatsistatydinsiu ir viskas", po Seimo sprendimo, kad jis netinkamai atliko savo pareigas, o dar ir ryšium su Drąsiaus Kedžio byla, taip kad jau daugelis laukia, kada Algimantas Valantinas pasakys kažką panašaus į "taip visiems bus geriau".

Upd. Po to, kai kilo skandalas Prezidentūroje dėl menamai Solveigos Cirtautienės paramos Andriui Ūsui, šūdas pasiekė ventiliatorių ir po to jau Algimantas Valantinas pasakė garsiąją frazę, kurią pranašavo ir Pipedija - "taip visiems bus geriau". Kartu atsistatydina ir abudu jo pavaduotojai, nors visus tris visiškai neseniai buvo palaiminusi pati prezidentė.

Upd. Pavaduotojai apsigalvojo, tai abu pareiškė maždaug irgi - "neatsistatydinsiu ir viskas", tai paskumei prezidentė už juos pati tai pasakė: "taip visiems bus geriau", o patsai Algimantas Valantinas dabarties kažkokiam teisme dirba Vilniuje teisėju.


Šiaip žiniasklaidos pranešimai visokie

  • „AB "Samanėlė" direktorius Algirdas Šilinas ir finansininkė Stasė Jokšienė, generalinio prokuroro Algimanto Valantino sesuo, mokesčių inspektorių pagauti mokantys atlyginimus vokeliuose, išvengė baudžiamosios bylos. Telšių rajono apylinkės prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėtai išmokėtų 1,2 mln. litų.“