Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Drąsius Kedys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

04-17 - rastas negyvas Drąsiaus Kedžio kūnas.
Saugumo smogikai nužudė Drąsių Kedį ir dar nubaudė du iš penkių įtariamų pedofilų

Drąsius Kedys - ko gero įtariamas, kad, galbūt, galimai nušovė teisėją Joną Furmanavičių bei kitą įtariamąją - Violetą Naruševičienę. 2009 metais tapo populiariausiu žmogumi Pipedijos metų žmogaus reitinguose, daugiau, nei 20 pozicijų aplenkdamas netgi Dalią Grybauskaitę.

Tai dabar Drąsius Kedys yra labiausiai paieškomas žmogus visoje Lietuvoje, Kaune ir JAV, kelioms dienoms visi Lietuvos keliai buvo uždaryti, policijos postai sustatyti, o internautai rašo palaikančius komentarus Delfyje beigi kituose internetuose visokiuose. O tai dabar iškilo visa krūva pedofilijos skandalo versijų...

Pipedija neabejoja, kad kaip bebūtų, Drąsiaus Kedžio istorija sukrėtė visą Lietuvą ir iškėlė į paviršių seną, daug kartų daugelio uždavinėtą klausimą: ar viskas gerai teisėsaugos sistemoje?

Ir užbaigė viską, užspringdamas skrandžio turiniu... Betgi užtatai liko personažas Gynėjas Drąsius, tuo gi tarpu vėlesni įvykiai net sukėlė įtarimų, esą Andrius Ūsas žuvo nuo prisikėlusiojo rankos...


Trumpai apie Drąsiaus Kedžio istoriją

Trumpa Drąsiaus Kedžio istorija arba komiksas nemokantiems skaityti, katrą kadaise sukūrė 4chan dailininkai

Drąsius Kedys - smulkus verslininkas, prieš kelerius metus rado sugyventinę - Laimą Stankūnaitę, tuo metu vos 16 metų moksleivę. Su ja įsitaisė vaiką, o vėliau išsiskyrė. Vaikas liko pas motiną, tačiau šioji, besimokydama ir dirbdama, vaiką palikdavo savaitiniame darželyje 9visas dvi savaites per pusę metų!!!, o tai apibrėžta BK XX str.), tad vieną dieną tėvas, apie tai sužinojęs, vaiką tiesiog pasiėmė ir motinai negrąžino - nuo to ir prasidėjo visa istorija.

Prieš nepilnus metus kažkokiu būdu išlindo, kad mergaitė galimai buvo tvirkinama kelių suaugusių žmonių - politiko ir verslininko Andriaus Ūso, baudžiamųjų bylų teisėjo Jono Furmanavičiaus ir trečiojo, iki šiol neidentifikuoto neaukšto ūgio šviesiaplaukio Aido (sklando nerišlūs įtarimai, kad tai galimai prokuratūros darbuotojas arba Kedžio svainis). Kaip galim įtarti, vaikas galėjo būti tvirkinamas su motinos žinia, taip pat galėjo būti tvirkinama ir kita vyresnė mergaitė - motinos sesers Violetos Naruševičienės dukra.

Drąsius Kedys 2008 vasarą kreipėsi dėl šio reikalo į teisėsaugą, tačiau iki šiol byla buvo vilkinama, nuolat strigo. Manomai todėl 2009 spalio 5 dieną jis ėmėsi veiksmų pats: nušovė pedofilija įtariamą teisėją Joną Furmanavičių, vieną iš įtariamų moterų - Violetą Naruševičienę, taip pat bandė surasti dar ir Andrių Ūsą, tiesa, šiuo atveju jam nepavyko.

Neaišku, kodėl, bet vaiko teisių kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė kreipėsi į prokuratūrą, siekdama apriboti teises į dukrą. Čia vat ir mums neaišku kodėl? gal todėl, kad matė išnaudojamą pornografiniam filmui nuosavą vaiką?

Drąsius Kedys šiuo metu yra tarptautinėje paieškoje, tačiau kol kas nesučiuptas.

Video skirtas Drąsiui Kedžiui [1]

Įvairios versijos ir kalbos

Kiti gi sako, kad visa tai - tik kažkieno (galimai - VSD, kaip teigia Hotcommentary.com) neaiškus sąmokslas, o savo penkiametės dukros nusikaltėlius persekiojęs Drąsius Kedys čia niekuo dėtas, o tik pakištas tikslingai, kad dėmesį nuo tikrųjų žudikų nukreipt, numetus pavogtą jo ginklą prie aukos...

O tai dar prieš nušaudamas ką nors, Drąsius Kedys ilgai ieškojo teisybės, net internetą buvo sukūręs tokį - pedofilai.com, kur dėjo įrodymus beigi kreipimusis... Deja, panašu, kad valdžia ne tik nesureagavo, bet vienas iš įtariamųjų - Andrius Ūsas dargi padavė Drąsių Kedį į teismą.

Policija šiuo metu saugo du įtariamuosius - vaiko motiną Laimą Stankūnaitę, įtariamai pardavinėjusią savo dukrą pedofilams ir Andrių Ūsą, įtariamą pedofilija. Trečias įtariamasis - anoksai Aidas, iki šiol policijos neidentifikuotas. Taip pat saugomi ir keturi Kauno prokurorai, matyt dalyvavę bylos vilkinime.

Upd. O tai dar išlindo, kad per pirmą šios pedofilijos bylos tyrimo pusmetį tebuvo padarytos išvis vos dvi apklausos - tai įvardijo vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė. O tai pasirodo, kaip skelbė Respublika, nei vienas iš įtariamųjų išvis nei nebuvo apklaustas bent jau iki Rugpjūčio mėnesio, o gal ir iki šiol!

Upd. O tai dar išlindo, kad Kauno miesto apylinkės teismo ir prokurorės Genovaitės Ročienės nutarimu buvo atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą Laimos Stankūnaitės atžvilgiu. Tai jau dabar Vilniaus apygardos teismas tą sprendimą panaikino...

Upd. O tai Respublika praneša, kad būtent Drąsiaus Kedžio skundo prokuratūrai pagrindu, ta pati Kauno prokuratūra ir iškėlė jam milijono litų ieškinį dėl šmeižimo. Tai čia jei teisingai supratom, tai jei skųsiesi dėl ko nors, tai tave ir į teismą patrauks?

Upd. O tai Lietrytis paskelbė sensacingas žinias: pasirodo, iš jam priklausiusio pistoleto Beretta, surasto prie Violetos Naruševičienės kūno, nebuvo šaudyta. O ir mikroautobusas, panaudotas užpuolant teisėją, pasirodo nepriklausė Drąsiaus Kedžio įmonei, kaip kad buvo skelbta anksčiau.

Upd. O tai dar kažkaip išlindo, kad psichiatrai sakosi tyrę ir ištyrę mergaitę dar iki visų skandalų, ir kad ji nemeluojanti, tuo tarpu Algimantas Valantinas greitai ėmė ir pareiškė, kad psichiatrai meluoja, tai dabar jau nežinom, kas čia ką meluoja, o kas ką slepia...

Upd. o pasirodo psichiatrai ir netiria melo - tiesos klausimo, jie tyrė vaiko polinkį į fantaziją, o sakinį nuo savęs pridėjo viena žinių vedėja, panorusi būti geresne psichiatre už daktarus... o paskui dar tyrė vaiką dėl aplinkos įtakojimo, tai yra išmokymo pasakoti tai ką reikia, o ne tai, ką patyrė...


Upd. O tai dabar vaikas perduotas Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei, o šioji jau kaltinama, esą čia jau jinai intrigavo, Drąsiu ant Furmanavičiaus užsiundė ir taip toliau...

Upd. o pasirodo Kedys rastas, susapnavus puseserei, advokatei.. iki tol ramutėliai Kedžiai puolė į morgą, ir pirmas pasitaikęs, pasirodo, ieškomasis... Sakytau reiktų tai puseserei sapnuoti dažniau... net pasamdyti sapnuoti - sunkiais klausimais..

Drąsiaus Kedžio pasisakymai

Štai tokią informaciją Drąsius Kedys platino šiek tiek prieš žudynes - būtent tuo metu, kai, jo tėvų teigimu, pasidarė keistas ir nešnekus kažkoks (žemiau - ištrauka iš alytausnaujienos.lt 2009-09-26 dienos komentarų):

DĖMESIO !!! Sveiki visi Lietuvos žmonės. Atsiprašau, kad rašau ne pagal temą, bet tai paskutinis šansas Jums paviešinti šią informaciją. Kadangi nei televizija, nei žurnalistai, net laikraščiai nespausdina mūsų teikiamos informacijos už kurią, mes sumokame pinigus kaip už paprastą reklamą, skelbimą. Taigi norėčiau, kad skirtumėte man 10 min. tam, kad sužinotumėte visą tiesą apie pedofilijos skandalą ( penkiametės mergaitės prievartavimą ir kaip jos mama už tai gaudavo pinigus.) Galbūt kai kas iš Jūsų matėte laidos „Prieš srovę“ reportažą, tik daugelis jį pažiūrėję taip ir liko nesupratę kaip kas yra iš tikrųjų, nes video mežiaga, kurią aš siunčiau buvo rodyta kelias sekundes. Dabar Jūs galite viską pamatyti mano svetainėje pedofilai.com (deja istrintas, taciau veikia kitas D.Kedzio puslapis pedofilai.webnode.com, ten yra visa vaizdo medžiaga, informacija apie tuos pedofilus, jų nuotraukos, ir informacija apie ieškomą žmogų. Jei kas galėtų suteikti kokios nors informacijos, kuri padėtų jį surasti, už tai bus gerai atsilyginta. Anonimiškumas garantuotas. Taip pat kreipiuosi į visus žmones, kurie yra susidurę su pedofilais, skambinkite tel. 868711711 Drąsius Kedys

Tai čia Pipedija užduoda klausimą: ar sprendžiant iš Drąsiaus Kedžio pranešimo, reikia suprasti taip, kad žurnalistai už šitos medžiagos paviešinimą užsiprašė pinigų?

Gandai visokie

Reikia čia dar priimti ir kitus nesąmoningus gandus, kurie ilgainiui po truputį ėmė prasisunkinėti iš kažkur, nes matomai tokia propaganda ir išvis kažkoks sąmokslas padarytas prieš herojų. Štai pavyzdžiui, kai kurie sako, kad anas violetinę spalvą taip išgarsinęs veikėjas dar keleriais metais anksčiau ne tik garsėjo girtais debošais ir intensyviai vartojamu kokainu, bet ir su kažkokiais nusikaltėliais buvo susijęs.

Viena versija pasakoja, kad tipiški vėlyvesnio kokainizmo reiškiniai buvę - paranoidinis sindromas ir konfabuliaciniai kliedesiai per kuriuos visą istoriją ir išsigalvojo, tad ne šiaip sau paskui lavonėlyje surado kažkokius raminančiųjų pėdsakus, o tiktai todėl, kad kažkur nukištą pati jo sesutė maitino ratais, nes kitaip anas buvęs nesuvaldomas ir siautėti imdavo.

Tai kartą taip apdujęs išsprūdo kažkur valkiotis, užtat ir baigėsi tuo, kad išlėkė kur tai, susiveikė butelį ir paskui jau spėjęs nuo gėrimo atprasti, kartu su ratais pridaugino tiek, kad nesugebėjo netgi išsivemti normaliai.


O tai dar visokie pastebėjimai

Iš vaizdo įrašo darytina išvada, kad tie trys pedofilai "sysalus" kaišiojo mergaitei į burną ir į išangę. Taigi, jie atliko ne vien tik tvirkinamuosius veiksmus, bet LYTIŠKAI SANTYKIAVO SU MAŽAMETE, PASINAUDODAMI JOS BEJĖGIŠKA BŪKLE. Už tai pagal LR BK 150 str. 4 d. skiriama laisvės atėmimo bausmė nuo trejų iki trylikos metų. Kažin kodėl visa teisėsauga net nepastebi tokio akivaizdaus neatitikimo!?

Pipedija informuoja: bausmė pedofilams už mažamečių vaikų tvirkinimą - berods vos iki dviejų metų kalėjimo, bent jau taip Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras per TV sakė...

Bet teisininkai Venckai nesusiprato patarti broliui nuvežti vaiką pas teismo medicinos ekspertus, na negalėjo trys vyrai, prievartavę mažametę, nepalikti traumos, ir jos pasėkmkių - randų ir kt..

Dar žr. Pedofilų gynėjai

Tarptautinis atgarsis

Drąsius Kedys as seen on 4chan!

Tai jau praėjo kelios savaitės ir Drąsius Kedys tapo žinomu visam pasauly - lenkai reikalauja valdžios, kad suteiktų jam politinį prieglobstį, o kai kurie JAV politikai Drąsiaus Kedžio istoriją savo internetuose skelbia, kaip pilietiškumo pavyzdį! Ir netgi žymusis 4chan apimtas diskusijų, visas verda!

O čia vat taip kai kurie užsienio komentatoriai atsiliepa apie šiuos įvykius:

  • Finally good people exist.
  • I do, this guy rocks! I don't have kids but I'll be happy to murder anyone who fucks with them if I ever do
  • HE IS A HERO!
  • That should be done to all childfuckers.
  • Pedobear R.I.P
  • For the child's tears, they payed with blood.
  • Hail the new king! Pedos must die!
  • R.I.P Michael JacksonMiegok saldžiai, mūsų išganytojau...

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Negyvas ir šaltas Drąsiaus Kedžio kūnas... Nufotografuota Pipedijos žurnalistų
Oficialesnė Kedžio nuotrauka
 Police line.jpg  Šiuo metu, t.y. 2022-07-7, įvykio vietoje dar būriuojasi CŽV ir KGB beigi kiti specialūs būriai.
Straipsnis gali pasižymėti abejotinumu ir netikslumu dėl įrodymų stokos ir įvykio šviežumo.
Dabartinę įvykio situaciją diskutuokite aptarime.

Žinoma, niekas nebuvo šitam pasiruošęs, bet Drąsius Kedys ėmė ir mirė. Rastas buvo kažkada tai Balandžio 17 kažkokių ten vaikų. Pirma vadinamojo Kedžio mirtis pasirodė kaip kliedesiai, bet jau atėjus visoms giminėms ir atpažinus Drąsiaus veidą, viskas tapo kuo rimčiausia. Net Pipedija šito neišpranašavo...

Kad jau mirė tai mirė, bet dar nelabai aišku kaip jis kojeles pakratė, vieni sako, kad sušalė, kiti - kad širdies smūgį gavo, treti - kad girtas susimušė su dėde....

Kas dabar dėsis mūsų šalyje?


Dar kažkokie neaiškūs neaišku kieno pasisakymai iš neišku kur

prie viso sito gavau is anonimo laiska -100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį užspringo skrandžio turiniu. CITUOJU: Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose osobovo naznacienija . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs - taip greičiau. Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nugalabyti žmogų, kad niekas nesuprastų. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų - jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus - batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia krūta mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų.

Dar svarbiau, kad pastebėtų galimą slaptavietę - apleistą bunkerį, kuriame jis esąs slapstėsi per pernykščius šalčius -30C. kad tikrai niekam neprassystų pro akis, bunkeris pažymėtas violetinėmis petunijomis. O surastas, remiantis sapnu. Kaip ir viskas Kedžio istorijoje... sapnai ir mistika.. Tai pusseserė advokatė taikliai susapnuoja mirusį ir pirmame morge rastas, tai bunkeris rastas.... ar nesusapnuota visa istorija, teisingiau - pirminė versija?