Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sąmokslas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sąmokslas - tai tik sąmokslo teorija, taip kad čia jokios paranojos ar dar kokios nors mistikos nėra, nes tiktai interesai bei žinojimas susikerta, kai teisybė netikėtai paaiškėja visai ne teisybe besanti, o kažkokiais visai kitais dalykais, kurie gal ir neaiškūs, o jau kaip paaiškėja viskas, tai išvis pasirodo, kad viskas buvo ne taip.

Štai vat buvo pavyzdžiui tokia EBSW, reklamėles TV suko iškilias ir įspūdingas tuomet dar vakarietiško pasaulio nemačiusiai sovietžmogio pasąmonei: juk skamba įspūdingai, gražiai ir įtikinamai - "East - Baltic States - West", kur staiga Lietuva atsiduria pasaulio bamboje. O paskui paaiškėjo, kad visa tai - kažkoksai pinigų plovimas, kova dėl valdžios bei merkantiliški interesai, kitaip tariant - sąmokslas! Ir tiesa netgi nesužinota!

Arba štai kiti pavyzdžiui, kurie pasivadino kaip Juodvarniai - irgi gal gero norėjo, o staiga tik pyst ir vėl sąmokslas išlindo neaišku kieno ir neaišku, prieš ką. Tik čia dar pakolei ligšiolei teisybė neišaiškinta, taip kad ir sąmokslo detalių vėl negalim pasakyt.

Arba štai išsilaipino amerikonai Mėnulyje - štai ir vėl prašom, nu jūs mums pasakykit, kodėl kažkokiems amerikonams galėjo prireikti skrist į kažkokį blyną naktiniam danguje už nesusvietnas babkes? Tai čia irgi sąmokslas, ne kitaip.

Arba vat kai panagrinėji, tai ir išvis visur Vaivorykštinis sąmokslas arba netgi dar baisiau.

O dar buvo toks ne sąmokslas, o Suokalbis...