Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Išsilaipinimas Mėnulyje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia Times viršelio nuotrauka rodo viską visame gražume, ant tiek nevykusi mistifikacija buvo: gi žinia, nusileido ten du astronautai - Neil Armstrong ir Buzz Aldrin. Tai ir matome nuotraukoje vieną, o šalme atsispindintį - antrą. Ir dar kažkokio trečičio šešėlį, katras fotografuoja!

Išsilaipinimas Mėnulyje - viena iš klastingiausių propagandinių mistifikacijų, įvykdyta JAV vyriausybės ir NASA su tikslu išplauti ir pavogti valstybinius pinigus, pavaizduojant nusileidimą ant Mėnulio.

Iš iliustracijų ir nuotraukų matome, kad visos nuotraukos ir filmuota medžiaga turi požymių, faktų, vienareikšmiškai rodančių falsifikaciją. Sveikam protui irgi atrodo akivaizdu: savaičių trukmės skrydžiui ten ir atgal būtų prireikę tiek oro, maisto ir vandens sąnaudų, kad tokį projektą sunku įgyvendinti net ir dabartiniais laikais, jau nekalbant apie tai, kas buvo veik prieš pusę amžiaus. O kuro sąnaudos nusileidimui Mėnulyje ir atgaliniam skrydžiui į Žemę - tokios, kad net moksleivis pasakytų: tam reikalingas ištisas kosmodromas Mėnulyje su išitisa infrastruktūra. Argi tai galėjo būti Mėnulyje?

Galų gale, paprastas klausimas: jei prieš tokią daugybę metų žmonija galėjo skraidyti į Mėnulį, o per tą laiką kosminė technika tiktai tobulėjo, o kosminių skrydžių darėsi vis daugiau ir daugiau, kodėl skrydžiai į Mėnulį daugiau nebuvo atkartoti? Išskyrus tuos dar penkis kartus? Kodėl praėjo pora dešimtmečių, kai į Mėnulį nebuvo pasiųstas netgi nei vienas automatinis zondas, išskyrus keliasdešimt automatinių rusų ir JAV zondų?

Atsakymas paprastas: netgi automatinių zondų skrydžiai kainuoja tiek daug, kad iki šiol jų pareingimui reikalingi dešimtmečiai. O žmonių išsilaipinimas Mėnulyje - tai tik propagandinis mitas.


Dar žr.