Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Andrius Ūsas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

Tai vat tokia nuotrauka dabar klaidžioja po internetus visokius, pilnas gūglas, kai parašai, tai čia visuomenės nuomonė matomai stipri...

Andrius Ūsas - taigi pagarsėjęs politikas, vienas iš pilietininkų partijos vadų buvo, pakol jo pedofilijos ligos skandalas nepakirto, tai dabar nei neaišku, kaip čia jam ateity bus, nes su tokia dėme žmogui gyvent vargas, nelaimingas, labai nelaimingas žmogus turėtų būti.

Upd. tai jau aišku gi, kas ten buvo su juo ateityje, taigis ėmė tiesiog ir paspringo skrandžio turiniu ar ten prigėrė, įkritęs į kažkokį prūdą...

Tai užtat ir buvo išspirtas iš partijos lauk, o pats dar žiniasklaidai spėjo pasiskųsti, esą čia jo sprendimas išeiti, nes matgi partija jo nepalaiko!

Tai dažnas čia jau ir nesigilintų, nes oficialūs prokuratūros kaltinimai mesti: Andrius Ūsas yra įtariamasis Drąsiaus Kedžio byloje! Taigi, faktų nepaneigsi, jei Lietuvos teisėsauga pagaliau pradės dirbti savo darbą, o ne stoguoti savekus, tai ši persona atsidurs, kur jai ir skirta. Nevolios savo sysalo daugiau.

O Drąsiaus Kedžio motina dar žiniasklaidai teigė, kad manomai su Andriumi Ūsu galįs būti susijęs ir pagarsėjęs Petras Gražulis, katrasai vis vaizduoja kovotoją už dorovę...

Upd. Jau perduota teismui byla kur prokuratūra kaltina Andrių Ūsą nusikalstamomis pedofilinėmis veikomis! Tiktai prokuratūra kalbama kad įrodė, kad ponas Ūsas nejoks pedofilas - jis tik geraširdis mažų mergaičių tvirkintojas gali būti ir tai tik iš didelės bėdos. Matyt tepliojimas iš sysalo išvarvėjusiu kremu nėra ne tik kokia šlykšti pedofilija, bet ir padeda išlaikyti odą gražią ir nesusiraukšlėjusią.

Upd. O dar buvo visokių gandų, kad per TV šisai su anokia Laima Stankūnaite romantišką meilę, tai paskui buvo kitų gandų, kad su žmona skiriasi, o ir dar kažkokių gandų, kad galimai dar ir kažkokių korupcijų galįs turėti prisidirbęs, tai dabar pabandyk patikrint viską, kad gudrus, kur čia teisybė, o kur čia melas...

Upd. Jėzus prisikėlė trečią dieną, o Kedžiui prisireikė šiek tiek daugiau laiko. Ir nors ir ne penktadienis buvo birželio 13, bet Andrius Ūsas buvo aptiktas nuošaliame keliukyje nusivertęs į griovį nuo keturračio motociklo. Arba Dievas yra visgi, arba kažkas gerai dirba savo darbą. O gal tiesiog Drąsius Kedys prisikėlė ir atliko darbą beveik iki galo. Amen.

Upd. O bet tačiau nagrinėjamos ir kitokios Ūso mirties priežastį:

  1. Nusprendė Ūsas išgerti visą Prūdą.
  2. Kedys , švariais batais prigėrė, šnapso, pasidėjo pistoletą ir laukė Ūso ar Stankūnaitės, bet užspringo; Ūsas , važiavo į pasimatymą su Stankūnaite ir sustojo atsigerti vandens iš balos , perdaug prigėrė; o dabar Stankūnaitė nueis į prokuratūrą ir belaukdama Aido , nualps nuo saulės smūgio!!!
  3. NEPAKLAUSĖ SESYTĖS {KRAUJUTYTĖS) IR GĖRĖ VANDENĖLĮ IŠ BALUTĖS.
  4. Ūsas ieškojo savo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, tikriausiai nardė ir ieškojo savo pirštines... o pataikė ant bebrų ...išsigando ir prigėrė... Dėl visko kalti bebrai..
  5. atvažiavo, išjungė pavarą, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir prigėrė.
  6. jis įvažiavo į vandens telkinį, nulipo nuo motociklo ir suklupo; taip išsigando - galvojo ką daryt! ką daryt! vajevaje, kad visi taip pultų pergyvent kad įklimpo.
  7. Dar gali būti, kad tas Ūsas yra feniksas (atgimstantis po kremacijos iš pelenų). Ką gali žinoti?...
  8. betgi bet kaip akivaizdu, kad matomai gal paspringo skrandžio turiniu...