Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Petras Gražulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Petras Gražulis, dvasingai žiūro į jus
Petras Gražulis skaito Seimui Konstituciją, kad visi žinotų
Petro Gražulio 1989 m. plakatas prieš rinkimus į Sąjūdį. Nesulaukęs balsų daugumos iš gėjų, Gražulis užpyko ir tapo mirtinu jų priešu[reikalingas šaltinis]
Čia per kažkokius rinkimus, toks mielas, su ružavomis šakėmis, kaip velniukas, ir spalvota mašinyte, toks gražuliukas Gražulis

Petras Gražulis - tai garsiai žinomas buvęs Seimo narys, pupuliukas irgi juokdarys. Kilęs nuo Gargždų, kur 2004 - aisiais paniekino konservatorius ir Seime buvo paskelbęs bado streiką, nors ir būdamas krikdemas, taigi kaip ir konservatorius beveik. Dabar gi jau Petras Gražulis yra tvarkietis, bet kiti sako, kad gal kada gali būti ir žalstietis, jei netaps dar kažkuo.

Petras Gražulis esąs televizijos LNK laidos Kakadu neetatinis korespondentas, o dar sako, kad pas jį, kas nori, gali užsisakyti leidimą į Seimą.

Pipedija skelbia, kad Petras Gražulis - tai pats pipediškiausias seimūnas, nes savo žavesiu, triukšmu irgi įsimintinumu smarkiai lenkia netgi Aušrą Maldeikienę. O be to, skirtingai nuo šiosios, dar ir apie ekonomiką gražiai pašneka, taip kad paskui kitiems nelieka ką ir besakyt.

O dar Petras Gražulis labai garsus visoje Lietuvoje dėl garsaus posakio, o tiksliau šūkio - "Už Lietuvą, vyrai!"

Liaudies kūryboje

Nuostabu, kad Petras Gražulis - vienas nedaugelio politikų, pakliuvusių net į liaudies kūrybą: juk neveltui atsirado gi toks posakis, kaip "skaityk knygas, o tai gražuliu pavirsi".


Visokie nerišlūs gandai apie hobius

  1. Gražulis yra slaptas Gaidžiadaros pasekėjas bei praktikuojantis guru.
  2. Propagandų įvairovė. Labiausiai domina zoofilijos pakraipa. Pastebimas susidomėjimas ir nekrofilija.
  3. Prabangių automobilių nuoma už mokesčių mokėtojų pinigus. Ypač krizės kamuojamoje kaimyninėje Latvijoje, taip skatinant pastarosios ekonomiką, nes Gražulis yra plačiai žinomas filantropas ir apskritai labai tolerantiškas žmogus. (Petras Gražulis reklamuoja MTV ir Sandra Morozaitė, keldamas valstybinio lygio skandalą ir populiarindamas televiziją žmonėse)
  4. Nors Grąžulis demonstratyviai kovoja prieš gėjus ir vaiko juos it muses, daug kas įtaria, kad jis iš tiesų yra latentinis pydaras[1], tik niekaip nerasdavo patikimų įrodymų. Ir štai kai kokių ten įrodymų veik pakankamų atsirado balsuojant Seime dėl šeimos sampratos[2]
  5. Nuo paauglystės turėjo cosplay svajonę viešoje vietoje būti paimtas penkių sportiškų uniformuotų vaikinų.[reikalingas šaltinis] Svajonė išsipildė 2013 m. per gėjų eitynes Vilniuje, kuomet Gražulį pasiguldė penki policininkai.


Pasiekimai ir įvertinimai

Gražulio garbei gėjų rengiamo didžiausio homofobo konkurso laureatai nuo šių metų vadinami gėjų gražuliais. Anksčiau buvo pupuliai.

Gražulis taipogi tapo visos Lietuvos kelių erelių karaliumi. Jis bijodamas iš visų pusių ir pakampių jį puolančių ir persekiojančių homoseksualų turi su savo BMW labai gretitai judėti iš taško A į tašką B. Todėl per metus leistiną greitį viršijo net 34 kartus ir buvo užfiksuotas inkilų - greičių matuoklių. Tai absoliutus rekordas![3]


G and U

Iš kitų pasiekimų dar galima įvardinti pogrindiniuose Kauno ir kitų provincijos miestų siuvimo fabrikuose masiškai piderastizuotiems Vakarams gaminama firminę drabužių liniją G and U (Gražulis ir Uoka – ala Dolče ir Gabana). Pirmoji jos kregždė vėlyvą, bet pošiltį rudenį pristatyti firminiai šortai berods dezainerio žodžiais skirti atbuliokams. Jie buvo plačiai išreklamuoti 2013 12 03 d. Seimo posėdyje ir sukėlė didelį ažiotažą vos nepasibaigusi masinėmis muštynėmis. Pipedijos viešųjų ryšių agentūrą šią Petro prekės reklaminę akciją vertina 10 laukinių ūsurinių šunų ir su nekantrumu laukia naujų šio latentinio talento kūrinių netolimoje ateityje.


Gufirminiaisortai.jpg

Skaitytojai komentuoja

  • P.S. vienas is trenktu!!! - kažkoksai Anonimas


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.