Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Seimūnai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Seimūnas)
Jump to navigation Jump to search
Atsargiai, seimo nariu gali tapti ir Tu!

Seimo narys arba paprasčiau šnekant, seimūnas - aiški diagnozė! Normalus žmogus be būtino reikalo nesiims tokio menkai visuomenėje vertinamo darbo, nors prie valdžios lovio gena žemiausieji žmogaus instinktai - štai ir plūsta jie į Seimą, kaip kokios musės į kokią nors kaimišką išvietę.

Kadangi Seimo nariai PATYS veržiasi į viešumą, tai ją čia jiems ir suteikime. Įvairiapusišką ir kritišką, nes pagal nutylėjimą, visi politikai - korumpuoti kyšininkai ir vagys, o kad esi išimtis - tai dar reikia įrodyti!

Taip kad čia jau kaip bežiūrėsi, ar partija iškėlė, ar pats į šviesą iššliaužei - dabar savo tikru viešuoju veidu ir gėrėkis, o ne tomis propagandomis, kurias žiniasklaidoje bandai skleisti, nes čia viskas aprašyta maždaug taip, kaip iš internetų žmonės gali atkapstyti visokias nesąmones.

Dar turėtume čia pridurti, kad paprastiems žmonėms patariame seimūnų šnekomis nepasitikėti, nes apgaus. O jei ir pasakys teisybę, tai visvien gi ja nepatikėsite ir nuspręsite, kad tai melas, todėl ir vėl apgaus. Taigi, ar taip apgaus, ar anaip apgaus, visvien jie visi tokie.


Neatsilikite nuo istorijos: