Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


BMW

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
BMW reklama

BMW - Bajerinis Motorinis Vagonas arba Bayern Motor Wagen. Kartais dar sakoma Bybys Mažo Veiksnumo. Taip pat sakoma, kad BMW - tai Bybis Mašiną Vairuoja. Tarp liaudiesmobilių vairuotojų paplitęs pasakymas, kad BMW - Baisiai Mandras Volkswagenas. Rusijos automobilistai turi savo iššifravimą: "Bolshoje Musornoe Wedro".

O dar BMW savininkai neretai vandalizuoja Pipediją, nes matyt nesidžiaugia, kad pas juos ne automobiliai, o tiktai vagonai...

BMW trečiukas, penktukas ir septintukas

O tai čia dar tokia įdomi BMW strategija pardaviminė yra, katra aiškiai atspindi BMW savininkų psichologiją: taigi apie kokius 1970 metus BMW marketologai atrado, kad pacukėliai visokie sutinka belenkiek permokėti, bile tik jaustųsi kietais, tai čia tuo remdamasi, BMW padarė gudrų ėjimą - išskirstė visus BMW 1500 palikuonis į tris klases: trečiukus, penktukus ir septintukus. Septintukai - kuo labiau užnavaročinti ir pardavinėjami juntamai pigiau, nei savikaina - tam, kad kuo daugiau labai kietų dėdžių juos nusipirktų. Penktukai - šiaip geri, o parduodami su visiškai minimaliu pelnu - tam, kad irgi kuo daugiau kietų dėdžių juos nusipirktų. O trečiukai - fufelis, tačiau parduodami už dvigubą kainą - tam, kad penktuko ar septintuko norintys pacukėliai galėtų nusipirkti ir jaustis bent kažko vertais.


Įdomybės

 • Sovietai kažkada klonavo BMW 1500 ir pavadino Moskvičiumi. Todėl iki šiol BMW tinka daugelis maskarado variklio detalių, o senesniems - netgi salono apdailos elementai, tokie, kaip langų pakėlimo rankenėlės. Aišku, kai pasakai tai kokiam nors BMW savininkui, tai viską neigia, spjaudydamasis ir pykdamas, nes nemalonu, kad rusiškos mašinos ir vokiškos mašinos yra veik viena ir tas pat.
 • BMW yra markė, dažniausiai pakliūnanti į avarijas - tai jums pasakys bet kuri draudimo kontora. Konkuruoti su BMW čia įstengia tiktai Golfas
 • Tipinis BMW savininkas - dibilas, įsivaizduojantis save ralistu
 • Gatvėje BMW naglai įsiterps prieš jus ir niekada nepadėkos, jei jį praleisite, o jei nepasiseks, tai dar ir įsirėš
 • BMW yra vienintelė mašina parkuojama per dvi invalidų vietas. Parkuotų ir per tris, jei tik dydžio užtektų...
 • Tipinis BMW papuošalas - tai koks nors rožančius, ant veidrodėlio pakabintas - mat savininkas tikisi, jog smegenų trūkumą kompensuos bažnyčia
Ypač tipiška, kai patsai net neturintis, o tik svaigstantis pacukas, dėlioja gražių mašinų fotkes ir kovoja už kas, kaip už tikėjimo tiesas visokias

Visokie komentarai

 • bet dažniausiai jie galvoja, kad jie yra patys kiečiausi :D ne vieną tokį pažįstu ;) - Pipedijos skaitytojas apie BMW savininkus.
 • jie galvoja, kad bmw traukia geriausiai, bet is tikro bmw bezda kaip 2antras golfas - kitas Pipedijos skaitytojas apie BMW savininkus.
 • jop, bmw gaidys paskutinis. - trečias Pipedijos skaitytojas apie BMW.
 • dazniausiai i avarijas papuola civikai ir mazdos (tokia statistika atsiszevlgiant i automobiliu dazni keliuose ir dazni padaryt avarijas) - kažkoks pseudointeletualas barsto faktus apie BMW.
 • Bmw - tai ko jus nenusipirksit :P - ketvirtas Pipedijos skaitytojas apie BMW.

Liūdnai pagarsėję vairuotojai

Liūdnos reputacijos Užkalnis yra vienas personažų su polinkiu į BMW automobilius, nepaisydamas kelių eismo taisyklių. Prieš kelis metus arogantiškas vairavimas, būdingas dibilams, jį privedė prie liepto galo, kai jo staugiantis rusiška muzika bambalis buvo sumaitotas įsiutusių gyventojų su beisbolo lazdomis.

Išsidirbinėjimas Užkalniui baigėsi liūdnai. Automobilis paskui buvo sulipintas plastilinu, perdažytas ir parduotas į Baltarusiją.

Kitos BMW reikšmės

 1. Brika Mėšlui Vežti
 2. Break My Windows
 3. Baisiai Mandras Wolkswagenas
 4. Bayerische Mizeth Wagen
 5. Baleja Meslui Wežti
 6. Besmegenis Mokosi Vairuoti
 7. Be Most Wanted
 8. Baleika Mėšlui Wežti
 9. Banditų Mafijozų Wagių
 10. Bavariškas Mėšlo Vežimas
 11. Боевая Машина Вымагателя
 12. Баварское Мусорное Ведро
 13. Боевая Машина Вора
 14. Byby Mokykis Wairuoti
 15. Bebrų Mėšlo Vagonas
 16. Besmegenių Marozų Wagenas
 17. Bandit Mit Wagen

Reikšmės atsiųstos tv3.lt skaitytojų.