Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kedofilai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

Laisvės kovotojas Drąsius Kedys

Kedofilai - tai "valstybininkų" marionečių sugalvotas terminas, skirtas plačiosioms masėms. Šiuo žodžiu norima pašiepti tuos ,kurie palaiko Drąsių Kedį. Laisvės kovotojai rengia mitingus ir griauna supuvusią sovietinę teisėsaugą, reikalaudami normalios teisėsaugos atėjimo į Lietuvos valstybę. Tai sukelia akivaizdų pavojų nesveikai visuomenės daliai ir VSD.

Negana to, kad privertė atsistatydinti Seimo komisijos pripažintą blogąi dirbųsi generalinį prokurorą Algimantą Valantiną, kaltindami šį blogai dirbant, tai akivaizdžiai norėtų sugriauti visą supuvusią sovietinę teisėsaugą, nes aišku, kam tai naudinga - pilietinie visuomenei, laisvės kovotojams arbai visai sveikajai visuomenės daliai.

Emocingas šūkis - "kas prieš kedofilus, tas pedofilas", tai šitaip pedofilais bet ką galima apšaukti. Tai emocingųjų laisvės kovotojų šūkis, kuris ne visad panaudojamas teisingai, tačiau lygiai taip pat nesveiki individai vadina kitus kedofilais vien todėl, kad šie yra laisvės kovotojai, kurie kovoja, nors jiems Kedys gal net ne autoritetas. Šmeižimo kampanija prieš Drąsių Kedį ir Neringa Venckienė pasiekė tokius mąstus, kad gėda žiūrėt. Pasigirsta įdomių kaltinimų, kad Lietrytis, LNK ir Gayline yra kažkokios pedofilų gynimo organizacijos. Internete laiškais siuntinėjasi ir sudarinėja netgi pedofilų gynėjų sąrašus, todėl skaitytojams būtų įdomu tai sužinoti.

Du žmonės nužudyti, dar du vėliau nužudyti, iš viso keturi, bet nesveikiems ūsofilams to dar mažai, jie nori dar ir mergaitę, kad VSD užverstų ir pačią jos motinėlę, kurią dabar saugo už mokesčių mokėtojų pinigus kažkur slaptame bute.


Deklaracija-peticija prieš kedofilus

Ūsofilai bei VSD sukūrė žymiąją Deklaraciją prieš kedofilus. Galite paskaiyti, kaip jie spjaudosi kraujais dėl to, kad pralaimi kovą.

Ūsofilų ideologija artima komunistų ideologijai. Teisėsauga yra šventa karvė, kuri niekada neklysta. Generalinis ir jo prokuratūra yra šventovė, kur bylos tiriamos idealiai. Niekas negali kovoti su jais, nes jie yra tiesos skleidėjai. Pedofilijos nėra Lietuvoje, o teisėjai yra visi geri. Tai ūsofilų ir šiaip sovietinių pusgalvių religija, kuri artima komunizmui. Ūsofilija - normaliam žmogui nesuprantamas mąstymas.


Atvirkščia nuomonė

Tai kad čia nebūtų vandalizmų, o visos nuomonės būtų atstovaujamos, tai čia vis vandalizmai ir vandalizmai, ateina visokie tai ten kedofilai, tai ten atvirkščiai ir kad pradeda trinti ir redaguoti, tai dabar dėl visko kalta aišku liks Pipedija, nes čia tiktai Pipedija kalta, kad tokį pavadinimą turi, kaip kokia visai gėdinga enciklopedija, neabejotinai. Betgi atmetam kaltinimus, kad Pipediją sukūrė CŽV!

Viso ko paneigimas

Kedofilai - tai A. Ūso draugelių ir VSD smogikų sugalvotas terminas, kuris skirtas atsikirsti, kai prievartauji mažus vaikus ir nenori būti vadinamas pedofilu, tai kitus vadini kedofilais. Tiesos ieškotojai rengia mitingus ir tvarko teisėsaugą, reikalaudami tiesos. Tai sukelia akivaizdžią naudą visuomenei ir jos saugumui, bet patys ūsofilai ir pedofilai jau pradeda pykti ir net bijoti, nes nebegalės pažeidinėti įstatymų.