Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pedofilija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pedofilai)
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Pedofilija - mirtina lyga, pasireiškianti šlykščiu ir pasibaisėtinu potraukiu vaikams.

Tai dar liaudy sako apie pedofilus, kad nustačius ligą vargšės aukos kančias galima pabaigti nukirtus galvą, nes liga nepagydoma. Pamačius apkrėstą žmogų rekomenduojama kuo greičiau jį pribaigti, kad liga neplistų. Tai aišku, čia taip tikimės, kad čia taip gal ne apie vaikus šneka, kaip aipe tokias aukas...

Pedofilas - vyras, kuris aiškiai skiria meilę vaikams nuo lytinio potraukio. Panašiai, kaip tėvai savo vaikus nuo svetimų arba krikščionys skiria žandus. Atlikta retomis šukomis, plaukų želė ir aiškiai išreikšta centriniu sklastymu perskyra - pedofilo skiriamasis ženklas. Kaip sveikintis sutikus: ne įprastu "labas", o išpūtus krūtinę sakyti "šuldubuldu bled". Jokiu būdu nepaduokite rankos, nes išsitepsite aptirpusiais saldainiais. Ir nemėginkite glostyti papurendami plaukus - pedofilas pravirks. Po kedofilų paskelbto testamento, draugauti su pedofilais mirtinai pavojinga.

Tai čia šiaip jau Pipedija išvis nei nenorėtų apie tai kalbėt, nes tai jau kai tokią bjaurią temą užkabina kas, tai ir suvokt sunku, kaip taip būt gali...

O tai Lietuvoje bene garsiausias pedofilas buvo tūlas Ervydas Čekanavičius. O čia dar neseniai skandalas kilo, kai tūlas Drąsius Kedys teisėją Joną Furmanavičių nušovė, paskelbęs, kad šis pedofilu besantis, o valdžia korumpuota ir dangsto...

Pedofilijos skandalai

O tai vis kažkaip tai vienoj, tai kitoj šaly vis kyla ir kyla skandalai, kad valdžioje besantis pedofilų tinklas, tai pavyzdžiui čia norim primint, kad Latvijoje 2000 skandalas kilo, kad netgi tuometiniai latvių vadai besantys pedofilai, tarp jų ir tokie:

Tai ką jūs manot? Truputis laiko praėjo ir juos išteisino, mat įrodymų nėra. Tai paskui dažnas latvis kalbėjo, kad liudininkai melejonus gavo atkatams. o apkaltinusieji - išimtinai rusų tautybės prarado teisę gyventi Latvijoje, ką graudžiai aprauda... žinia gi, tokia prakeikta šalis, taip žiauriai išnaudojusi, ir še - nebeleidžia net artyn toje prakeiktojoje pagyventi. Čemodan - vokzal ir bilietas do matuški ...

Ir tai šitaip vyksta ir kitose šalyse nuolat. Išlenda, kad koks aukštas pareigūnas pedofilas besantis, tai ir nurimsta kažkaip...

Kaip matome iš žiniasklaidos, aktyviai reiškiasi jų gynybai skirti straipsniai. Taigi galima teigti, kad mūsų taip nekenčiama valdžia yra vienas ir tas pats pedofilų ratas.

Žr. Pedofilų gynėjai

Pagaliau žudiko Drąsiaus nebėra ir gali atsikvėpti visi žmonės, ypač pedofilai. Jie irgi žmonės ir juos reikia mylėti. Maža kas ką kur ikišo.

Tautosaka visokia

Kažkokiame kaime etnografai neseniai jau užrašė eiles, kurios nuskambėjo plačiai per Lietuvą:

Pedofilai valdo šalį,
Kenčia paprastas žmogelis
Pedofilai kelia puotą,
O žmogelio tuščias puodas


Kaščenitai informuoja

O tai čia dar kaščenitų paklausėm, ar pedofilija yra pagydoma, tai tie sako, kad nuo jos puikiai padeda intensyvios elektrokonvulsinės terapijos 3 mėnesių kursas, taikyti 6 kartus per dieną. Jėzus juk sakė: ateikite vaikeliai pas mane.

Kovokim prieš pedofilizmą!

Pedofilai - tai tokia, tai vyresnių (žmonių - gyvulių) kasta, kuri aišku buvo visada, ir bus.. bet atkreipkime dėmesį ir apsaugokime savo vaikus, nes bet koks to pedofilo poveikis vaikui yra tragiškas. Po to tai bus sužalota ąsmenybė ir gyvenimas amžinai. Užkeikime juos amžinai bijoti ir geriau pasikarti, nei pedofilu būti. Jūsų fantazijos - tai vaikų kančios ir suluošinti gyvenimai. Pedofilai jūs sušikti, kad mirtumėte jūs greičiau - išdvėskite padlos.

Pedofilai internetuose

Jie mėgsta svogūnus, kažkodėl.