Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ervydas Čekanavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ervydas Čekanavičius

Žymusis Lietuvos pedofilas, pripažintas teismo, tai dabar visą likusį gyvenimą tokiu ir turės būti, nes teismas liepė. Nu dar žinome, kad Ervydas Čekanavičius studentams ir moksleiviams galimai išnuomoja butus, girdo juosiuos klofelinu ir relaniumu bei kviečia pasižiūrėti visokių žurnalų... Kaunietis.

Ervydas Čekanavičius minimas, kaip vienas Lietuvos socialdemokratų partijos LSDP atkūrimo idėjinių vadų ar netgi atkūrėjas, kaip esą skelbiasi. O šičia susiduriam su įdomiu istorijos vingiu: taigi tuo metu tebuvo Lietuvoj LKP ir LKP ant TSKP platformos - dvi partijos, ai, dar Sąjūdis gi buvo. Tai paskui mutavusi LKP pavirto į LDDP, o galų gale kažkaip į LSDP, o tai jau reiškiasi, kad negalėjo šiaip tiesiog imti ir persivadinti, nes jau buvo LSDP, tai vadinasi, prisijungė prie Čekanavičiaus partijos, tai čia taip reik suprast? Tai todėl ir nesistebim, kai vienas kitas gandas pareiškia, esą tuometinių, o ir dabartinių LSDP žinomų veikėjų tarpe kažkokie keisti polinkiai besą. Ne kitaip jau, kaip to paties propaganda!

O dar Ervydas Čekanavičius galgi bus pajutęs didelius jausmus garsiąjam žurnalistui Dailiui Dargiui, tai dabar jau kokius 6 metus vis per teismą bando susitikti tuo pretekstu, esą kažką ten reiktų pataisyti tame, ką šis parašė... Tai dar primena anokį Leonidą Gotlibą, katrasai irgi žurnalistus kažkaip persekiojo vis. Tai čia išvis toks klausimas, kaip čia taip gaunasi, kad kur tik pedofilas, tai išsyk visus po teismus užtampo?