Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos Demokratinė Darbo Partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš LDDP)
Jump to navigation Jump to search
Anoks gi čia LDDP buvęs logotipas - nei tai kažkokius antrankius simbolizuoja, nei tai kažkokią raudonųjų ir geltonųjų sandorą, o gal tiesiog kažkoks kubistinis vaizdelis čia ir tiek

LDDP dažnai painiojama su visokia LSDP, nes šiaip jau skirtumo kaip ir nėra, nes išties visur ten tas pats Algirdas Brazauskas viską kūrė, o pradžia tai jau buvo toje pat LKP, tiksliau TSKP vietiniame LTSR skyriuje, kur visi komunistai sėdėjo ir tebesėdi dar nuo sovietmečio, nors išties tai ir buvo koksai tai ten skilimas, kur nuo šiaip LKP atskilo kokia tai LKP ant TSKP platformos, kur dar anokie Mykolas Burokevičius, Valerijus Ivanovas ir Vladislavas Švedas buvo...

Tai šiaip dar galim čia paminėt, kad ir gerbiama Dalia Grybauskaitė prie paties Algirdo Brazausko buvo Finmino vadove.

Tai dabar jau LDDP persivadino, taip kad čia jau dabar vadinasi socdemai, atseit. Gi LDDP istorija tuomi ir nesibaigia - nevykęs šokėjėlis, politlūzeris, jaunų mergelių pisuoklis Andrius Šedžius gi galvoja kaip čionai ške LDDP reanimavus[1].


Lietuvos demokratinės darbo partijos istorija

O istorija pas šitą partiją taigi paprasta: buvo paprasčiausia Lietuvos komunistų partija, tiktai kai Lietuva pasiskelbė Nepriklausomybę, tai kažkaip ėmė nepatogu darytis, kaip čia dabar taip vadintis komunistais, ypač dar kai kiti komunistai platformininkai vadinosi lygiai taip pat - irgi LKP.

Tai Algirdas Mykolas Brazauskas, Česlovas Juršėnas, Gediminas Kirkilas ir dar kažkokie tai susimąstė, kad reikia pasivadinti Lietuvos socialdemokratų partija. Vienok tą pavadinimą jau vos vos anksčiau spėjo užsigrobti gudrus Aloyzas Sakalas. Tai teko galvoti naują. Tai ir sugalvojo - tegul bus Lietuvos demokratinė darbo partija.

O paskui, kadangi pinigų ir narių turėjo daug, tai pasiūlė Vyteniui Andriukaičiui susitarimą - kad šis duotų pavadinimą, o mainais užsitikrintų gerą vietą didžiausioje ir turtingiausioje Lietuvos partijoje. Taip ir gavosi - LSDP tada prie savęs prisijungė LDDP partiją, o vado vietą atidavė Mykolui Brazauskui.

Tiesa, dar tuo pačiu atsirado nepatenkintų, tai jie nuo socdemų atskilo ir taip gavosi Lietuvos socialdemokratų sąjunga, bet ana nelabai ilgai tegyvavo ir galų gale užsidarė, nepalikdama konkurencijos LDDP.

Gi vienok po daugelio metų, kai jau LSDP ėmė ir netikėtai valdžią paėmė Gintautas Paluckas, seni, dar gyvais išlikę LDDP vadai pasipiktino ir atsiskyrė jau patys, kad ir prarasdami savo partinius skyrius. Taip susidarė Lietuvos socialdemokratų darbo partija, tapusi ūsuotų bebrų pensionatu.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.