Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vladislav Šved

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vladislavas Švedas)
Jump to navigation Jump to search
Štai toksai dvasingas ir iškilus valstybinio veikėjo veidas - tai Vladislavas Švedas visame gražume

Vladislav Šved arba Vladislavas Švedas - politinis veikėjas Rusijoje, gerai žinomas, kaip dešinioji Vladimiro Žirinovskio ranka. Gimė 1944 kažkur Rusijoje, ale dar 1947 su tėvais atvyko kolonizuoti Lietuvos, tad puikiai išmokęs lietuvių kalbos, daugelio buvo laikomas lietuviu.

Taip vat ir Vikipedija pasakoja, kad tai Vladislavas Švedas, o išties tai yra Vladislav Šved (Владислав Швед), ir pavardė jo visai nelietuviška.

Nuo jaunų dienų Vladislavas Švedas buvo puikus VLKJS veikėjas, čionai iškilęs į centro komitetą, o nuo 1975 tapo svarbiu kompartijos šulu. Vilniuje buvo viena svarbiausių partinių figūrų - Spalio rajono pirmasis sekretorius. Po to, kai LKP suskilinėjo ir atsirado LKP ant TSKP platformos, tapo šios partijos antruoju sekretoriumi, Nacionalinio gelbėjimo komiteto ir dar ten kažko vaduku.

Per Sausio 13, kaip tikras antrasis sekretorius, buvo pilnai atsakingas už visą LTSR atkūrimą, kariuomenės panaudojimą prieš žmones ir taip toliau. Kitaip tariant, faktinis Sausio 13 žudynių organizatorius.

Dar paskui pabėgo į Rusiją, tapo patarėju Vladimirui Žirinovskiui, šio svarbiausiu padėjėju ir taip toliau, paskui dar parašė didelį veikalą apie tai, kad Katynės žudynės, kuri dešimtis tūkstančių lenkų nužudė NKVD esą buvo visai kitokios ir visokie pribaltai išties jas surengė.

Lietuviškuose internetuose Vladislavas Švedas dar žinomas tuo, kad toksai Rokiškis Rabinovičius giriasi jį pažįstąs ir artimai bendravęs, po ko gavo kažkokią tenai diagnozę ir paaiškinimą, kad sovietmečiu Vladislavas Švedas ne vieną panašų buvo įkišęs į durnyną ir ten tam Rokiškiui ir vieta. Tai čia gal ir teisybė.


Vladislav Šved pabėgimas

Kaip vienas gandas sako, apie tą laiką, kai vyko Sausio 13 ar tai truputį po jos, kažkas iš tuomečių Lietuvos vadovybės apsaugos veikėjų perėmė per kažkokius savus kanalus įdomią informaciją - kad perversmininkai ieško kankinio, kurį nužudžius, būtų galima apkaltinti lietuvius fašizmu, mat iki tol nepavykdavo - netgi muštynių nebūdavo.

Tai vat ilgai mąstę, kai kurie iš tos LKP ant TSKP platformos beigi KGB sumąstė, kad reikia reikalo imtis rimtai ir parodyti lietuvių pavojingumą visais mastais. O tam reikia, kad būtų nužudytas kas nors iš aukščiausios platformininkų vadovybės. Tai taip tyliai apsitarė ir nusprendė, kad arba visi niekam nežinomi, arba nesigauna nužudyt, nes kažkam reikalingi. Tai krito ant kelių visgi pasirinkimas, o iš tų kelių buvo išrinktas Vladislavas Švedas.

Tai vat kai jam šitą pranešė, tai anas staigiai pasiplovė iš tos šutvės nežinoma kryptimi ir ilgokai apie jį nieko nebuvo girdėt, o ir kai vėl anas ėmė reikštis, tai jau santykių su buvusiais partiniais sėbrais nebeatkūrė, nes per kažkur pasitikrinęs, faktams rado patikimus patvirtinimus...