Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lenkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Lenkai (Liaudyje vadinami Pšekais) yra tokia sekta Šalčininkų rajone. Tarp religinių įsitikinimų vyrauja priešiškumas Lietuvos paštui. Kovodami su paštu jie ant namų klijuoja klaidinančias gatvių lenteles, dėl to tikri lietuviai pyksta ir reikalauja jas nuimti, nors net nežino kas yra tie lenkai ir kur tas Šalčininkų rajonas (po teisybei jis net ne Šalčininkų, o Solečnikų).

O tai išties tai tyrimas kažkoks parodė, kad išties tai nėra jokių lenkų Lietuvoj, o tiktai kažkokie tuteišai, katrie nei lenkiškai nemoka kalbėt, o kalba tokia labai jau įdomia savotiška kalba, katra turi ir savų žodžių bei gramatinių konstrukcijų, ir daug skolinių visokių iš rusų, lietuvių ir lenkų kalbų. Tai anuos vis ir iki šiolei lenkina visokie ten Šalčininkų bei Vilniaus rajono veikėjai, tuo pat metu vis rėkdami apie skriaudžiamas lenkų teises.

Taip kad proto krušimas tai jau visiškas. O dar anie sugalvojo, kad lietuviai turi mokytis lenkų kalbos abėcėlės su tomis nesuprantamomis lenkiškomis raidėmis, kad galėtų visokiuose pasuose ir kituose dokumentuose visas pavardes lenkiškai užrašyt. Lyg jau mums čionai ir savos abėcėlės nepakaktų, kai jau ir su lietuviškomis raidėmis vienos problemos visur, nes tai kokia programa nesupranta, tai jau jaunimėlis užmiršta jas vartot ir taip toliau.

Ir vat pagalvokit, nu čia kas turi būt, kad pavyzdžiui sau tokį vardą, kaip "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" susigalvot arba tokiam mieste, kaip "Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody" gyvent...

Apibendrinimas

Pšekai lochai yra, geriau jais nepasitikėti, dar išduos kaip per uniją 16 a. arba išžudys kaip Krajovcai Vilniaus krašte. 180 proc. Lietuvos pšekų yra nutautėję degradai, kurie negali susitaikyti kad jie yra lietuvia o juos asimiliavo varšavos kiaulės, bet ne jie vis tiek laiko savę pšekais nors net nemoka nei pšekiškai normaliai kalbėt.

Plačiau