Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žalias jaunimėlis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Jaunimėlis)
Jump to navigation Jump to search

Žalias jaunimėlis ar kultūringai sakant - jaunimas - tai čia tie, kas neatsimena visokių Santaka kompiuterių ir Vilma bei Elfa magnetofonų šūdinų ir persenusių grupių kaip kad Black Sabbath ar Led Zeppelin, kurias prisimena dochli perdylos seniai irgi sukriošėliai - neabejotini seni perdylos.

Tai šiti visi seniai nuolat aiškina šūdus visokius, apie tai koks tas buvo IRC, koks tas buvo FTP, kaip buvo gerai žaist visokį priešistorinį Golden Axe, kaip veikė internetas per modemą, koks buvo Windows 95 ir kitus šūdus.

Taip kad eikit naxui seniai, jei dar stovi, tai padročinkit geriau, nes greit jau nuo senatvės nestovės. Juk ne veltui jus vadina senais perdylomis.

Jei jau kultūringai, tai žalias jaunimėlis dabar vadinamas būna kaip milenialsai, X karta, Y karta ar Z karta - čia priklauo nuo to, kas yra patys tie vadintojai. Pvz., milenialsai taip vadina Z kartą, tuo tarpu milenialsus šitaip vadina X karta, o pačią X kartą šitaip vadina visokie baby boomeriai.


Jaunimas, kaip visokie seni perdylos kalba

Žemiau pateikta kalba - kažkoks realaus politiko, išrinkto į Seimą, o paskui tapusio kokiu tai ministru, atsišaukimas, paskelbtas 2012 metų Seimo rinkimų metu. Nenorėdami daryti anam tipui gėdos, čionai autorystės nenurodome.

Brangus Jaunime!
Pastarųjų metų ženklai pasaulyje rodo, kad mes gyvename paskutiniaisias laikais. Tačiau tai - ne baimės metas!!! Tai laikas, kuris bus prisotintas tikėjimo, pasitikėjimo, stebuklų, išgydimų, galingai veiks Dievo jėga, kad Jo Sūnaus gerąją naujieną išgirstų daugelis žmonių. Аrtėjant prie finišo, mes visada sukaupiame jėgas, kad pergalingai užbaigtume savo bėgimą.
Greitai išauš diena, kai bus kirsta finišo linija... Bet dabar yra malonės, mokinystės ir pasiruošimo laikas. Šiuo metu, mes dar galime pripildyti savo žibintus Jo aliejumi, gerti iš Jo gyvybės vandenį. Dabar dar turime puikią progą apvalyti savo širdis, leisti Viešpačiui apšviesti slapčiausias širdies kerteles apie kurias žinome tik mes, kad kovos lauke šio pasaulio kunigaikštis neturėtų nieko prieš mus.
Šiandien yra ta Diena, kai Dievo artume aš pažinsiu Jo širdį, išgirsiu Jo Dvasios šauksmą, suprasiu Jo meilę kiekvienam žmogui. Šiandien yra ta Diena, kai giliai mano širdyje gimsta šauksmas, šauksmas lyg rauda: Viešpatie naudok mane, tebūna tai kaip Tavo dovana man - išgirsti žodžius, į kuriuos galėčiau atsakyti : „Aš čia, siųsk mane!“