Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


IRC

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


IRC arba Mirkas - tai pokalbių kambarys, kaip ir čatas, labai daug vartotojų. Anksčiau buvo dar daugiau, netgi daxuja, bet jau dabar ima dusti matomai negrįžtamai, nes visi kraustosi į visokias Skypes ,Feisbukus, Tvyterius ir Xetus.

Mirką Lietuvoje įkūrė Dammit, Kitana, Ukolas, Venturis, Juura ir dar kažkokie veikėjai - vieni serverius tvarkė, kiti gi tiesiog aktyviai vadovavo ar trukdė dirbt. Neatsimenam jų vardų, daug jų buvo.

Labiausiai pagarsėjo Mirkas dėl to, kad jame plinta virusai, spameriai, hakeriai ir kompiuterastai. Vat kažkada būdavo taip - naudojiesi internetu kiek nori, o vos prisijungi prie Mirko - iškart pradeda kompiuteris išsijunginėti, sidiromo durelės atsidarinėti, visur virusai, ir ekrane darbo metu ant desktopo bybiai ir plikos mergos, ypač kai koks derektorius pažiūri tau į ekraną. Todėl daugelis neginčijamai mano, kad IRC buvo sukurtas specialiai žmonių diskreditavimui.

Be viso kito, įtariama, kad IRC platina venerines ligas - pastarasis faktas patvirtintas maždaug kokių 2002 laikotarpyje, kai tarpu daugelio IRC šnekorių ėmė masiškai plisti triperis, mat per visokias greitas pažintis tieji ėmė dulkintis su kuo papuola.

Šiais laikais IRC jau visai išnykęs, o jo naudotojai išsibarstę - kas susirašymui naudoja tiesiog Skype, kam pakanka kokio nors Facebook, o jau tiems, kam labai daug reikštis norėdavosi - tai jau visa blogosfera.


Populiariausios programos

Tai įvairios programos dar buvo labai populiarios:

Gal dar ir kitos kaip niekurios, nelabai jau atsimenam...