Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogosfera

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Blogosfera - tai dar vienas socialinis tinklas, tiktai jau ne tarp normalių žmonių, o tarp grafomanų, pasikėlusių tiek, kad užsiveisia nuosavus internetus, kuriuos vadina kažkodėl blogais, o kartais dar ir tinklaraščiais.

Kažkaip paskutiniu metu visi pastebi, kad pagrindine lietuviškos blogosferos dalimi nejučia tapo PoPo, nu dar ten aišku užsieniuose visokių yra, ale tie jau nesiskaito. Gana aiškiai tas pasimato, kai kokią nors dieną Poko reitinguose netikėtai iš 9 pirmų blogų straipsnių kokie nors 8 popistų parašyti, o likęs vienas - tai koks Andrius Užkalnis.

Čia paskui galim pastebėti, kad visokie blogai paskui tarpusavy vieni kitus apkalbinėja, pažindinasi, dalyvauja visokiose Login ir Logout konferencijose ir vaizduoja labai protingus, o dar kai kurie kartais net ir į Pipediją pakliūna. Vienok jei pažiūrėsim, tai čia vieningumo judėjime nėra, nes yra visokių ten gudresnių blogerių, kurie apsijungia į tarpusavy kovojančias irba ignoruojančias grupuotes, kaip kad Popo, LiveJournal, WordPress, BlogSpot, Bloggr ir panašiai. Tai paskui tos grupuotės vienos kitas prasivardžiuoja visokiais žodžiais, bet vos tik kas atsitinka, tai šurmulys nežmoniškas, o naudos jokios.

Dar taip galim pamatyt, kad dauguma aršiausių blogosferininkų kaip tai kadais bujojo Tviteryje, tačiau dalis dabar jau persikraustė į Google Plius, kur užstrigo taip, kad nei blogų nerašo, nes galvoja su tuo pačiu pliusu apsieiti. Taip Google socialinis tinklas nugalėjo blogerių socialinį tinklą, taip kad gal ir visai jau nugalėjo, bet gal ir nevisai, taip kad bus dar matyt.

Dar čia turim pasakyti, kad visos lietuviškos blogosferos krikštatėvis - tai Džiugas Paršonis, be kurio jokios blogosferos pas mus nei nebūtų.Blogosfera
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!