Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


PoPo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Popo)
Jump to navigation Jump to search
Šitas ugnikalnis yra prie tokio miestelio Atlixco, Pueblo valstijoje, katra yra Meksikoje, ir vietiniai jį visi vadina El Popo, kas reiškia, kad anas daro puk-puk ir pasmirsta visiems taip, kad maža nepasirodo, tai čia aišku dabar, kodėl visi tie PoPo atsilikėliai taip pasivadino, nes jie aiškūs lotynosai yra, čia viskas yra dėl nelietuvių.

PoPo, Podjiebka Populzarna arba Popka Polityczna - anoniminė grupė, sudėta iš plačiuose ratuose neblogai žinomų veikėjų, pasivadinusių slapyvardžiais. Susijęs su ja legendinis Mamutas pradžioje, o dabar tai jau išvis neaišku kas, nes susidarė ištisa nesuprantama popistų gauja.

Tarp įtariamų dalyvių - GMB, Čyvas, Seimūnas, Bendzikas, Raudonius, Pan Ryszard ir dar kažkokie neaiškūs asmenys. Siejami su žiniasklaida ir politika, kartais ir su lenkais bei sionizmu. Neformaliuose sluoksniuose šiai grupei priskiriamas ir devalvacijos isterjų paskleidimas visuomenėje, kartais PoPo siejama ir su bebrų psichoze. Yra ir kitų solidžių kaltinimų, įskaitant ir tai, kad būtent ši grupuotė yra vanagų lizdas ir Pipedijos triumvirato lobistai.

PoPo atsiradimas siejamas su Mamuto atsiradimu bei Pranašo Simono bažnyčios suirimu.


Grupuotė įžūliai plečiasi internetuose

Tfu tu, kad jį po paraliais - kai sakant, jau šita beliberda išaugo į visą blogofermą, užsivadinančią irgi PoPo, bet apsiskelbusią, esą "Populiarus Portalas", o tenais nusikėlė tokie prakeiktieji, kaip Rokiškis Rabinovičius, Grumlinas, Zbygniewas Piwacijus, Andrius Užkalnis ir dar belenkokie kitokie, taip kad jau kalba, kad susidarė internete popistai, katrie jau netgis maža bendro su senąja šutve beturį, o kaltas kaip visad matyt alkoholis arba šiaip kokie nors galvos smegenų sutrikimai...

Pasivertę į blogofermą, popistai sukėlė tikrą LJ publikos skilimą, o pasiėmę kaip flagmaną ar vėliavnešį Andrių Užkalnį, dabar bando sukelt blogosferos griūtį, dusindami laisvą žodį ir skleisdami išpuolius prieš visuomenę.

Paskutiniai gi požymiai aiškūs - popistų dvasinis lyderis Baltasis Vaiduoklis šneka žmonėms savo regėjimus, kaip blogeriai pakeičia didžiausiuosius žiniasklaidos korifėjus.

PoPo visame gražume