Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Popistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai tokia nuotrauka, kurią žinoma galima uždėt ant kiekvieno popisto avatarkės, nes visi jie pamišėliai ir nenormalūs, nes kur gi čia normalus žmogus internetuose tiek laiko praleis

Popistai - tai gi tie blogeriai, katrieji į PoPo sulindę, tai jau viską pavadinimas pasako, nes žodis popa - tai lietuviškai reiškia sopa, kitaip tariant skauda, o vokiškai - ne ką kitą, kaip gi šikna, taigi skaudašikniai!!!!

Taigi dar šitą išaiškinimą aišku pateikė ne kas kitas, o patsai Zeppelinus savo LJ, pasipiktinęs popistų išpuoliais bei nuolatiniu jų vykdomu ūdijimu, dėl kurio patsai buvęs priverstu barikaduotis ten kažkur, tai čia galim taip suprast, kad jei jau popistas - tai reiškiasi, kažkoks pyderas[1]! Tai turint omeny, kad Zeppelinusas puikiai analizuoja ir atranda tiesą, tai čia ne kas kitas, o tikra teisybė...

Taigi tarpu Popo.lt mylėtojų jau pavardinti šieji, katrie visai jau spėjo pagarsėt, kas pilnai į popistus įsirašę, o kas tiktai daliniu dar būdu:

... Beigi dar keletas kitų, taipgi be to dar vaikšto visokie gandai, kad popistai labai stengiasi pasiviliot pas save Kreivarankį, bet šis labai ardosi ir laužosi, kai nekalta mergaitė, bet tai galima suprast, nes į tą šlykščią popistinę kloaką normalus žmogus negalėtų lįst.

Upd.: Achtung, achtung, sensazione, der Kreivarankis marschieren fur der popistische brigade und der Pseudohistorikas dur der popistische brigade shneile welle!!!! Meine liebe Gott, hilfe, hilfe!!!!!!1 Die monstrische popistische balagan!!!!!!11[2]

Upd.: Košmaras tęsiasi, į kokį tai muzikinį popistų sambūrį nuėjo netgi Maumaz ir Leo Lenox, taip kad čia dar du prisidėjo prie tos popistų šutvės!


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.