Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Maumaz

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Maumaz - plačiai žinomas rašytojas ir blogeris, daininykas ir genocido specialistas, turi blogą - Akivarai. Parašė knygelę vaikams apie Maumą. Todėl paskui pats pasivadino Maumu. Tiesą sakant, jis išties yra Vilniaus Gedimino Riomerio Aukštosios Universitetinės Teisės Akademijos, dar žinomos, kaip Riomerynas, prorektorius ir dekanas, tad nerekomenduočiau niekam su juo konfliktuoti. Nes netgi ne tai, kad užbylinės, bet nužudys šaltai tolerastine panieka. Nėra žinoma apie jo ryšius su mitologine Nida.

Anas senais laikais Maumaz buvo LJ, bet paskui persimetė prie popistų, tai kartu ir blogą savo persivadino, tai dabar jau ne Maumaz, o Akivarai kokie tai. Daugiskaita matyt čia turėtų rodyti asmenybės subyrėjimą ir skilimą, o gal gi tai, kad tuose Akivaruose Maumaz kažkaip ne tai pasislėpė, ne tai nuskendo.

Dar gi kažkokiu būdu anas kartą patapo kokiu tai tarptautinio Hagos tribunolo teisėju ar tai išvis ten kokiu tai arbitražo nariu. Net nesupaisysi tų jo teisinių dalykų. Garsėja šiaip jau kaip tarptautinės teisės ekspertas, kartais į kokius nors portalus parašo.

Labai dvasingas, tai savo dvasingumą priešpastato visokiam tenai trolibanui ir kitokiems liberobliams.


Dar žr.


Maumaz
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!