Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nida

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Iškilmingas paminklas Nidai Gruzijoje

Nida (spėjamai 1837-1945), išgalvota asmenybė. Dar žinoma, kaip Nida Vasiliauskaitė arba tiesiog Vasiliauskaitė (nepainioti su įžymia filosofe Nida Vasiliauskaite - tai tik atsitiktinis vardų beigi pavardžių sutapimas!!!) - plačiai žinoma, seniai negyvena, kalta dėl Lenino, kalta dėl Stalino, kalta dėl Hitlerio. Lytine prasme. Gruzijoje jai pastatytas paminklas. Kartais tapatinama su Maryte Melnikaite, tačiau įrodymų nėra. Nesusijusi su NK-95.

Pagal sklandančius mitus, davė pradžią plačiam Internetų reiškiniui, žinomam, kaip šikti į komentarus. Deja, aplenkė savo laikmetį, todėl komentatoriams teko pusę šimtmečio laukti. Itin priešiška Anonimui.


Specialiosios pastabos