Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mafukai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Mafukai - pati ta tarpinė visokių neaiškių tipažų kasta, kur jau ne šiaip kokie nors pacukai ar pacukėliai, ir ne tik į kokias nors nusikalstamas gaujas susibūrę, bet ir neretai dėl nieko nekalti, nes ne jie kalti, o kas nors kitas. Tai iš kitų visokių gaujų mafukai ir išsiskiria tuo, kad vaizduoti jau ima kažkokį ten legalų verslą, nors ir sukdami visokius pinigus per neaišku kur ir iš neaišku kur.

Daugelio painiojami su banditais, mafukai tuo ir skiriasi, kad ne visada banditai, o neretai būna, kad ir rankų nesitepantys, o atiduotantys tokį darbą kitiems, pavyzdžiui kokiems nors apsauginiams. Gi tuo pat metu čia verta dar pastebėti, kad nereikia mafukų laikyti ir tikra mafija, nes mafukams būdingas nepakankamai geras organizuotumas, o ir tokio plataus įtakos ir ryšių tinklo jie paprastai neturi.

Taip kad jei jau apie mafiją kalbėtume, tai čia reiktų prisiminti žodį biurslas, kur ir sukasi didžiausios babkės, tuo gi tarpu pas mafukus babkės paprastai mažesnės, kaip mažesnis ir protas, nors žinoma, kad aiškios ribos čia nėra. Taigi, išties mafukus verta laikyti tiesiog pereinamąja pakopa tarp nusikalstamų gaujų ir biurslo, katrame yra reali mafija. O ji, pasak išmintingųjų ir įžvalgiųjų Delfio komentatorių yra Seime. Norintiems iš arčiau susipažinti su mafijos veiklos kasdienybe ir užkulisiais Pipedija rekomenduoja naujausią, tikrais įvykiais realiame laike pagrįstą lietuvišką kriminalinį serialą „Mafijos kronikos“ – t.y. tiesiogines Seimo posėdžių transliacijas per LTV.