Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Verslas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Verslas būna įvairių rūšių, betgi visada tiktai tam, kad uždirbtų pinigus, nes kitaip čia jau gautųsi ne verslas, o kažkokia labdara, kuri aišku irgi neblogas dalykas, nes dykai, tačiau gi pas tos labdaros dalintoją šitai pinigų nepadaugina, o tiktai apmažina, o tai nėra gerai. Čia trumpai galima pasakyt: kas gi per verslininkas, jei pinigų net pragyvenimui neužsidirbs?

Tai kaip moksliškai pasakytų kokie nors visiškai sugedę ToC propagandistai, verslas yra pridėtinės vertės kūrimo procesas. Čia aišku nuginčyti tą sunku, juoba kai galima paskui išvedžiot, kad pavyzdžiui, kokia nors prichvatizacija - tai yra pridėtinės vertės naikinimo procesas. Tai gal ir logiška, nors kažkodėl ir nesinorėtų su tuo sutikti, nes labai jau norim, kad būtų nemokamai viskas.

Dar čia reikia pastebėti, kad didžiausi verslo priešai - tai mokesčiai, nes pinigus atima, o kaip kurie ekonomistai sako, kad dar didesni priešai - tai bankai, nes išvis visus pinigus valdo, o be pinigų verslas suktis negali. Tai šitą teoriją yra išvystęs kažkoksai amerikonas Keynes, kuris sakė, kad visai nesvarbu, kaip ten tie pinigai vaikšto, o svarbu, kad jų pakaktų, o dėl didžiausios krizės, užvadintos Didžiąja Depresija buvo kalti bankai, nes kažkodėl nutarė niekam neduot pinigų.

Ir dar čia yra amžina bet kokio verslo problema: pardavimai, kurie amžinai visiems yra per maži, nes pardavėjai nedirba, o tiktai mala šūdą. Tai jau kai ir šitų nėra, tai ir verslas niekaip nesisuka.

Verslo rūšys

Bet gi nenukrypkim nuo temos, o panagrinėkime svarbiausias verslo rūšis. O jų išties yra labai nedaug:

Tai štai ir viskas. Taigi tiek rūšių verslo tėra. Argi kažką praleidome?


Verslininkų rūšys

Ogi verslininkų rūšių čia yra visai irgi nedaug, tai jas sudauginus su verslo rūšimis, ir gauname tą visą nuostabią ir kerinčią įvairių verslavimo rūšių įvairovę:

  • Šiaip verslininkai, apie kuriuos nieko nesigauna parašyt, tai paprastai labai įdomiai būna, kai kokia nors barakuda kokiame nors Stiliaus žurnale vadinama būna "verslininke".
  • Vertelgos - tai jau katrie realiai verslauja ir varto didelius turtus, dešimtis tūkstančių ar netgi milijonus. Tai šitie yra irgi įvairūs, nes paprastai niekas nežino, iš kur tie pinigai atsirado ir kaip ten jie uždirbti
  • Prekeiviai - šitie dažniausiai būna turguje, taip kad turginiai, turi kokį nors liudijimą ar dar ką ir dirba už grašius
  • Korupcionieriai - anie su visokiais atkatais būna susiję ir paprastai kratosi užvadinimo verslininkai, o dirba patyliukais
  • Bankininkai - tai kai kurie iš anų būna labai pinigais aptekę, tai čia neretai galima ir tiesiai būna pasakyt, kad jei jau aptekęs pinigais iki negalėjimo, tai gal ir bankas koks nors Snoras ar Sekundė, nes kur sąžiningi, tai būna kuklūs visai
  • Narkomanai - šitie tai jau išvis labai apsukrūs, tai visas jų verslas - ką nors pavogti ir parduoti